Новини

New Holland розширив лінійку тракторів T5

26 Квітня 2017 80

Трактор New Holland серії T5 Utility
Трактор New Holland серії T5 Utility
fginsight.com

На додачу до серії тракторів T5 з трансмісією ElectroCommand, яка мала три моделі та була запущена минулого року, компанія New Holland випустила базову серію тракторів T5 та презентувала 5 оновлених моделей. Про це повідомляє fginsight.com.

Створена як наступник серії T5000 та певною мірою серії TL, нова T5 Utility від  New Holland має п'ять моделей з діапазоном потужності від 75 к.с. до 114 к.с. Якщо серію T5 Electro Command зовні можна ідентифікувати по новому дизайну, то моделі серії T5 Utilities виглядають так само, як і машини попереднього покоління.

Новинки оснащені чотирьохциліндровим 3,4-літровим двигуном FPT, який видає максимальну потужність у діапазоні від 1900 до 2300 об/хв. Крім того, моделі мають систему управління частотою обертання двигуна з пам'яттю на два значення.

Залежно від моделі, в цій серії доступні кілька трансмісій на вибір, зокрема синхронізована коробка передач 12х12, коробка передач 12х12 з сервоприводом перемикання та Dual Command 24х24 з додатковими  прискореним та сповільненим діапазоном. На всіх коробках передач передбачена опція ходозменшувача. Крім того, всі моделі серії T5 Utility можуть бути з приводом на два колеса та повнопривідні, а система керування SuperSteer має кут повороту 76 градусів.

Стандартно ці трактори мають основний гідравлічний насос продуктивністю 48 л/хв, а також допоміжний насос продуктивністю 28 л/хв. Також доступний варіант MegaFlow, продуктивністю якого становить 64 л/хв для навісного обладнання гідравліки і 36 л/хв  для обслуговування.

В моделях серії T5 Utilities виробником передбачено використання разом з фронтальними навантажувачами 500TL та 700TL, що мають висоту підйому до 3,7 м та вантажопідйомність до 2060 кг. Можна встановити додаткову передню навіску вантажопідйомністю 1670 кг та фронтальний ВВП на 1000 об/хв.

Оскільки збільшилася вантажопідйомність трактора, то і загальна його маса теж зросла і становить 6500 кг. Вантажопідйомність задньої навіски також була збільшена до 4400 кг завдяки другому допоміжному циліндру.

Нова серія T5s буде вперше представлена публіці на виставці Grassland & Muck, проте вона вже зараз доступна для замовлень в Європі.Радимо почитати