Новини

New Holland провів навчання для студентів

22 Квітня 2016 14

New Holland провів навчання для студентів
New Holland провів навчання для студентів

На виробничих потужностях «Індустріальної Молочної Компанії» (МТС відділення №1 компанії «АгроКИМ», смт. Мала Дівиця) 19 квітня відбувся практичний семінар для студентів «День молодого інженера».

Організаторами заходу стали компанія New Holland Agriculture, асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агентство " AgriEvent. Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Повідомляється, що близько півсотні студентів 4-5 курсів факультетів механізації аграрних вищих навчальних закладів України отримали можливість більше дізнатися про техніку New Holland, побачити її роботу в полях, задати питання представникам ІМК, так і New Holland Agriculture.

«Ми всі розуміємо потреби нашої освіти і можливості аграрних університетів в частині матеріального забезпечення, тому вирішили підтримати цей захід. Наша компанія під час семінару хотіла поділитися інформацією, якої не вистачає молодим студентам, адже часто вони не мають можливості навчатися на сучасній техніці. Наші менеджери теж є випускниками цих вузів і чудово розуміють потребу молодих інженерів в знаннях про точне землеробство, супутниковий моніторинг та інші новітні технології», — зазначила менеджер з комунікацій New Holland Agriculture в Україні, Молдові, країнах Балтії та Фінляндії Олена Налімова.

Практичну частину семінару провели в господарстві ІМК.

«Нам важлива була репутація партнера, оскільки ми хотіли, щоб як партнер, так і спонсор заходу були гідними і мали можливість поділитися зі студентами своїм багатим та унікальним досвідом», — прокоментувала вибір ІМК як партнера заходу Олена Налімова.

Директор компанії «АгроКИМ» Олександр Вержиховський, представляючи студентам господарство, зазначив, що стати хорошим затребуваним фахівцем без практичного досвіду неможливо.

«ІМК в цілому, як і керований мною підприємство «АгроКИМ», зокрема, завжди відкриті для талановитої молоді, яка бачить себе в майбутньому першокласними фахівцями різних напрямків сільгоспвиробництва — агрономами, інженерами, ветлікарями, енергетиками і т. д. Фахівці мого підприємства завжди готові в цьому допомогти в якості кураторів для студентів-практикантів, які бажають пройти практику на базі компанії «АгроКИМ». Дозволивши проводити День молодого інженера на нашому підприємстві, на нашій техніці, ми переслідували мету залучити студентів — майбутніх фахівців закріпитися у своєму виборі професії, а в ідеалі — повернутися на наше підприємство повноцінними членами команди», — зазначив він.

Організатори від Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» AgriEvent також розповіли, що вперше проводять подібний семінар для студентів факультетів механізації. До цього практичні заняття проводилися тільки для агрономічних спеціальностей.

«У наших вузах матеріальна база в основному застаріла, тому метою нашого заходу було показати сучасну техніку в роботі, познайомити з нею студентів, щоб вони могли на практиці побачити її застосування в господарстві, — розповіла менеджер проекту Галина Олійник.

За словами організаторів, до участі в конкурсному відборі були запрошені студенти 4-5 курсів внз, в яких є спеціальність інженера-механіка.

На теоретичній частині семінару доповіді представили представники компанії New Holland Agriculture. Зокрема, презентацію про інновації в зернозбиральній техніці представив Олександр Суханов, менеджер з маркетингу New Holland Agriculture в Україні, Молдові, країнах Балтії та Фінляндії.

Він розповів про останні новинки, введені на комбайнах та жатках, і як вони допомагають у підвищенні ефективності збору, зменшують витрату палива і підвищують окупність техніки.

«Компанія New Holland Agriculture ніколи не стоїть на місці і постійно оновлює модельний ряд як комбайнів, так і всієї техніки в цілому. І на мою думку, студенти, як майбутнє галузі, повинні бути озброєні знаннями про останні новинки техніки та технологій, а тому це і є основним, що повинні прийняти для себе з цього заняття. Для цього і проводимо такі заходи», — підкреслив Олександр Суханов.

Під час семінару студентам розповіли про модельний ряд тракторів і про сучасних системах і опціях, якими вони обладнані.

Також, на практичній частині семінару проходила демонстрація техніки New Holland, зокрема, в роботі був представлений трактор Т8 і відбулося заняття з особенностямсервисной підтримки техніки New Holland.Радимо почитати