Новини

New Holland представила концепт автономного трактору NHDrive

6 Вересня 2016 47

Концепт NHDrive
Концепт NHDrive
tradefarmmachinery.com.au

Компанія New Holland офіційно представила  концепт автономного трактору на базі моделі T8 Blue Power, повідомляє agriculture.com.

Концепт автономного трактору NHDrive може працювати з оператором та без. Трактор найбільше підходить для виконання завдань, які ретельно сплановані заздалегідь, як наприклад, посів, обробіток ґрунту чи скошування.

«Це концепт, який ми плануємо найближчим часом вивести на ринок. Думка про те, що найближчим часом він може з’явитися на полі, не здається такою вже нереальною», - говорить менеджер з маркетингу компанії New Holland в Північній Америці Люк Зербі.

Оператор здійснює доступ до NHDrive через комп’ютер чи планшет для забезпечення віддаленого моніторингу та контролю. Під час тестування New Holland використовувала надійний сигнал wi-fi для успішної роботи, але в ході наступних тестувань буде перевірятися функціонування машини в різних умовах сигналу wi-fi.

Трактор оснащений двома камерами RGB в передній та двома в задній частині машини для ефективного моніторингу всього, що відбувається на полі та для того, щоб оператор міг віддалено спостерігати за роботою машини.  Радар та лідар встановлені в передній частині трактора та працюють разом для виявлення перешкод. При виявленні перешкоди трактор зупиняється та попереджає оператора про неї. Оператор може віддалено дати тракторові команди для подальшої роботи.

Попередньо сплановані маршрути, складені власником або шляхи, прокладені за допомогою програмного забезпечення, яке має інформацію про розміри, форму та перешкоди на полі, допомагають управляти трактором. Оператор може змінювати витрати палива, частоту обертів двигуна, а також віддалено налаштовувати рівень притиску сошника чи норму висіву.

NHDrive був створений з можливістю роботи разом з іншими машинами – автономно або ні. Його метою є збільшення продуктивності аграріїв, надання їм можливості працювати при оптимальних погодних умовах 24 години на добу.

В майбутньому New Holland планує повністю прибрати кабіну в автономних моделях. Такий концепт-трактор зможе реагувати на дані про погоду в реальному часі.

Нагажаємо, що нещодавно компанія  Case IH також представила концепт безкабінного автономного трактору. Обидві моделі – це результат спільного проекту з CNH Industrial. Радимо почитати