Новини

New Holland Agriculture уклала угоду про придбання Kongskilde Agriculture

31 Жовтня 2016 64

До New Holland Agriculture відійде підрозділ Grass and Soil
До New Holland Agriculture відійде підрозділ Grass and Soil
landbrugsavisen.dk

Компанія New Holland Agriculture доповнить свою широку товарну пропозицію новими модельними рядами техніки в результаті укладання компанією CNH Industrial угоди про придбання підрозділу Grass and Soil, який спеціалізується на виробництві сільськогосподарського обладнання компанії Kongskilde Industries, яка входить до складу Danish Group Dansk Landbrugs Grovvareselskab (DLG A.m.b.A.), повідомляє прес-служба New Holland Agriculture.

Вищезазначений бізнес займається розробкою, виробництвом та збутом ґрунтообробного та посівного обладнання, а також техніки для заготівлі сіна і кормів під декількома торговельними марками включаючи Kongskilde, Överum та JF. Kongskilde продовжить свою діяльність через власні торговельні підрозділи та існуючу мережу своїх дилерів та імпортерів, забезпечуючи безперервне обслуговування своїх клієнтів.

Угода, про яку йде мова, є важливим елементом стратегії New Holland, що полягає у забезпеченні клієнтів по всьому світу інноваційними комплексними рішеннями для задоволення їхніх потреб. Вона дозволить розширити вибір техніки за рахунок його доповнення ґрунтообробним та посівним обладнанням, а також поповнення лінійки техніки для заготівлі сіна і кормів. Компанія New Holland зміцнить свої міжнародні позиції в сільськогосподарській галузі, скориставшись професійними знаннями та досвідом організаційної структури Kongskilde Grass and Soil і її дилерської мережі для розвитку свого бренда та бізнесу.

«Придбання підрозділу, який займається виробництвом обладнання для обробітку ґрунту, посіву, заготівлі сіна та кормів для Kongskilde, дозволяє розширити асортимент сільськогосподарської техніки компанії New Holland Agriculture ще однією ключовою модельною лінійкою. Поки що мережа дилерів та імпортерів Kongskilde залишатиметься ключовою точкою комунікацій для їхніх клієнтів. Ця угода забезпечує можливості росту і створює потужну платформу для розвитку бізнесу Kongskilde та її брендів з поступовою інтеграцією відповідної продукції в модельну лінійку техніки New Holland», — зазначив бренд-президент New Holland Agriculture Карло Ламбро.

В рамках цього придбання повинна відбутись передача активів, що пов'язані з діяльністю підрозділу, який займається виробництвом обладнання для обробітку ґрунту, посіву, заготівлі сіна та кормів у структурі Kongskilde Industries. Виробництво цього бізнесу включає в себе два заводи в Європі, розташовані в Польщі  та Швеції, а також інші виробничі потужності в регіонах Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA), Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (APAC) та в регіонах Північноамериканської зони вільної торгівлі (NAFTA). Завершення транзакції залежить від різних умов, у тому числі від отримання регуляторних погоджень.

«Ми пишаємось тим, що маємо нагоду прийняти до складу групи CNH Industrial добре відомі продукти і бренди Kongskilde, Överum і JF. Ми маємо намір скористатись їхньою величною спадщиною, щоб вивести їх на додаткові ринки через нашу всесвітню дистриб'юторську мережу», — прокоментував генеральний виконавчий директор компанії CNH Industrial Річард Тобін.Радимо почитати