Новини

На Волині шахраї ошукали покупців сільгосптехніки на 570 тис. грн

21 Травня 2018 220

Oberezhno_Shahrayi
Обережно, шахраї!
korupciya.com

Чотирьох волинян підозрюють у 16 епізодах шахрайських дій. Аферисти укладали фіктивні договори фінансового лізингу, а потім зникали.

Про це повідомляє konkurent.in.ua.

Три жінки та чоловік повідомляли потенційним клієнтам неправдиву інформацію про привабливо-низьку вартість сільгосптехніки, мотивували громадян до укладення фіктивних договорів фінансового лізингу, а потім переконували в необхідності перерахування авансу у сумі від 25 до 105 тис. грн. Після виконання всіх умов, шахраї підробляли договори, змінюючи вартість транспортних засобів, а ошукані громадяни так і не отримували очікувану техніку.

Загальна сума завданої шкоди потерпілим — 570 тис. грн. Законопорушникам вже повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України.

Прокуратура звертається до громадян із проханням повідомити про відомі їм факти шахрайських дій, вчинених працівниками лізингових компаній.

Громадян же, які мають намір укласти договір фінансового лізингу, просимо бути обачними, аби не стати жертвою шахраїв.Радимо почитати