Новини

Mzuri представила новий сошник

17 Жовтня 2016 61

Новий сошник Pro-Til від Mzuri
Новий сошник Pro-Til від Mzuri
agroinfo.com

Компанія Mzuri, яка спеціалізується на виробництві техніки для протиерозійної оранки, представила оновлений сошник Pro-Til, повідомляє agroinfo.com.

Його конструкція, з однорядною або дворядною модифікацією, забезпечує високу точність глибини посіву і низьку ступінь порушення грунтового покриву.

Розташування секцій було змінено таким чином, щоб тільки диско-лапи стикалися з поверхнею, що забезпечує менший знос устаткування і дозволяє скоротити витрати на ремонт і експлуатацію. В геометрію штанги були внесені зміни, щоб забезпечити максимально вертикальне положення дисків при розпушуванні грунту і мінімізувати знос металевих елементів конструкції.

Розроблена для забезпечення високої точності висіву, штанга має вбудований апарат висіву, оснащений відвідним отвором, який дозволяє регулювати тиск повітря. Нові сівалки виграють не тільки в ціні, але і в простоті ремонту та експлуатації, так як при зносі міняти доводиться тільки диско-лапи, які в свою чергу для продовження терміну служби мають вольфрамовое покриття.

Однорядна сівалка з вузькою штангою забезпечує високу точність глибини загортання насіння і дозволяє мінімізувати ерозію ґрунту. У поєднанні з вузькими опорними колесами Mzuri, сівалка ідеально підходить для посадки ріпаку та бобових. Оснащена новими дисками, сівалка Mzuri Pro-Til може працювати як в режимі смугової обробки грунту, де насіннєве ложе формується грунторозпушувача і висівними сошниками, так і в режимі обробки грунту «по стерні», коли секція грунторозпушувача не бере участі в операції. 

Система здвоєного сошника мінімізує зсув грунту і дозволяє з високою точністю висівати насіння в 140-міліметрові насіннєві ложа, відстані між якими трохи більше. Такий підхід перешкоджає водній ерозії, гарантує якість загортання насіння, що і традиційний рядовий посів і відмінно підходить для роботи із зерновими культурами.

Новий сошник, яким з 2017 року будуть оснащуватися сівалки компанії, можна буде також встановити на всі моделі Pro-Til старішого зразка.Радимо почитати