Новини

МТЗ презентував гусеничний трактор на базі Беларус-3525

4 Червня 2018 738

belarus_3525_tracks
4-гусеничний Беларус-3525 від МТЗ
autotheme.info

МТЗ презентував симбіоз серійного колісного трактора Беларус-3525 і 4-гусеничної системи від італійської компанїя Poluzzi Track System.

Про це повідомляє infobaza.by.

Виробник повідомляє про ряд переваг такої конструкції: максимальна тяга і підвищена прохідність, мінімальний питомий тиск на ґрунт, плавність ходу по нерівних поверхнях, економія палива.

Серед недоліків значиться висока вартість гусеничної конструкції.

Разом з тим, гусенична система дає можливість починати основні сільськогосподарські роботи ранньою весною і закінчувати їх пізньої осені. Трактор з таким обладнанням здатен працювати на полях в будь-який час року, в різних погодних умовах, при цьому не завдаючи серйозної шкоди родючому шару ґрунту.

Установка гусениць Poluzzi Track System здійснюється безпосередньо на маточини коліс трактора, що виключає використання спеціальних пристосувань чи адаптерів. При цьому часу витрачається не набагато більше, ніж при установці коліс. Гусеничні рушії не впливають ні на керованість, ні на розподіл навантаження на осі машини, але дозволяють механізаторам з легкістю пересуватися по будь-яких складних поверхнях: вологих, горбистих, грязьових чи засніжених.

Новинку білоруський виробник показав під час святкування ювілею заводу.Радимо почитати