Новини

"Мрія" закупила сільгосптехніку на $660 тис

13 Квітня 2016 48

"Мрія" закупила сільгосптехніку на $660 тис

Агрохолдинг «Мрія» продовжує поповнювати свій парк сільськогосподарської, логістичної, спецтехнікою і транспортом. Днями компанія придбала 2 трактори John Deere 7930 і 4 сівалки Challenger 8186 No-till загальною вартістю більше $660 тис. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, постачальниками для компанії виступили компанії «АМАКО»,«Агротек», Агробудівельний альянс «АСТРА», а також «Райффайзен Лізинг Аваль».

«У минулому році ми придбали перші 4 сівалки Challenger 8186 No-till. І в роботі вони зарекомендували себе відмінно, тому в цьому році ми закупили додатково ще 4. При сівбі просапних культур за системою No-till вони підходять найкраще. Ми навіть відзначили зростання врожайності посівів після цієї технікою. Що стосується тракторів, то John Deere 7-ї серії будуть використовуватися в основному в картопляному бізнесі: під час посадки картоплі та підгортання. Варто відзначити також, що ми отримали вигідні кредитні умови на покупку техніки і сприятливу ціну на неї, і ми вдячні партнерам-постачальникам за довіру», — зазначив операційний директор компанії Віктор Кухарчук.Радимо почитати