Новини

Міжнародні дні поля в Україні відбулись 20-23 червня

28 Червня 2018 203

IFD1
Експозиції на International Field Days Ukraine
Traktorist.ua

На Київщині відбулась друга виставка технологій рослинництва «International Field Days Ukraine / Міжнародні дні поля в Україні».

Про це повідомляє прес-служба заходу.

Протягом трьох днів близько 3,5 тис. агровиробників, представників агробізнес компаній, науковців та майбутніх спеціалістів скористалися можливістю ознайомитися з демонстраціями передових агротехнологій у виконанні представництв світових агробрендів, отримати консультації та відвідати майстер-класи експертів ринку.

На International Field Days Ukraine на полі площею 11 га загалом 128 компаній з України, Німеччини, Австрії,  Франції, Нідерландів, Польщі та США презентували українським аграріям свої нові селекційні пропозиції, інноваційні агротехнології та актуальні технічні рішення.

Одним із ключових заходів International Field Days Ukraine стало традиційне змагання виробників обприскувачів на трасі з випробовування стійкості штанг від таких світових лідерів сільгоспмашинобудування: Agrifac, Amazone, Apache, Berthoud, John Deere, Horsch, Jacto.

Представники господарств змогли оцінити ефективність та ресурсоощадність близько 300 машин та агрегатів для обробітку ґрунту, сівби та збирання, щоб обрати оптимальні рішення для свого господарства. В роботі було продемонстровано машини та агрегати Maschio Gaspardo, Lemken, Horsch, John Deere, Vaderstad, CLAAS, Amazone, Zetor, Case IH, «Лозівські машини».

Організаторами виставки «International Field Days Ukraine / Міжнародні дні поля в Україні» виступили «ДЛГ Україна», «Німецько-український аграрний демонстраційний та навчальний центр», IFWexpo Heidelberg GmbH.Радимо почитати