Новини

МХП знову закупив техніку Fendt

25 Березня 2016 13

Компанія «Миронівський хлібопродукт» (МХП) вже 3 роки поспіль проводить закупівлю тракторів Fendt з метою оновлення парку техніки та обслуговування постійно розширюється земельного банку, повідомляє прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, в 2014 р. було придбано 14 тракторів Fendt, в 2015 р. – 15, і з початку 2016 р. – вже 16 тракторів. Нова техніка вже розподілена по філіям МХП і передана в руки досвідчених і кваліфікованих механізаторів.

Високоефективні та потужні трактори, поставлені компанією «АСТРА», почали працювати в Сумській, Черкаській, Вінницькій, Тернопільській, Львівській та Івано-Франківській областях. У 2015 р. агрохолдинг МХП розширив свій земельний банк, і нові трактори будуть працювати переважно на новопридбаних землях і в господарствах.

«На полях МХП працюють близько 140 потужних тракторів марки Fendt. Завдяки взаємовигідних партнерських відносин, що склалися між МХП, виробником тракторів Fendt – корпорація AGCO і Дистриб'ютором агростроительным альянсом «Астра», нові моделі і розробки Fendt періодично випробовуються на полях українського агрохолдингу», — відзначають в компанії.Радимо почитати