Новини

McCormick презентує нову серію тракторів X8

6 Грудня 2017 65

McCormick X8 VT-Drive
profi.com

Компанія McCormick презентуює трактор X8 VT-Drive з безступінчастою трансмісією на виставці LAMMA. Про це повідомляє profi.com 

Створення нової серії тракторів X8 VT-Drive стало результатом великого науково-дослідного проекту компанії Argo Tractors. Три моделі X8.660, X8.670 та X8.680 оснащені шестициліндровим 6,7-літровим двигуном 4 ступеню контролю викидів, максимальна потужність складає 264 к.с., 286 к.с. та 310 к.с. відповідно, що робить цю серію найпотужнішою серед тракторів McCormick.

Нові трактори можуть використовуватися для оранки, культивації, посіву і роботи з великими косарками та іншою збиральною технікою.

Однією з ключових характеристик новинки є безступінчаста трансмісія з 4 передачами, яка має ряд різних робочих функцій, зокрема, еко-режим —  40км/год (1300 об/хв) та 50 км/год (1600 об/хв). Також машини оснащені гідравлічною системою з електричним керуванням з насосами, чутливими до навантаження, продуктивністю 157 л/хв або 212 л/хв. Інтегрована фронтальна трьохточкова зчіпка та ВВП на несучому шасі з литої сталі доповнюють задню трьохточкову зчіпку вантажопідйомністю 12 т.  

Кабіна оснащена системою автоматичного кондиціонування повітря, напівактивною системою підвіски, сидінням з пневматичною підвіскою, відкидним пасажирським сидінням, багатофункціональним підлокітником, керування яким здійснюється через консоль, вбудовану в сидіння та кольоровий сенсорний дисплей. В кабіні також є радіосистема з Bluetooth та холодильник.Радимо почитати