Новини

McCormick презентував оновлену модель X8 VT-Drive на Grassland

24 Травня 2018 59

McCormick_X8_VT_Drive
Трактор McCormick X8 VT Drive
agrimachinerynews.com

McCormick презентував свій найпотужніший та найпродуктивніший трактор.

Про це повідомляє agrimachinerynews.com.

McCormick X8 VT-Drive має потужність в 264 к.с. На виставці модель демонструвалась з потрійною косаркою збільшеної потужності, яка за один прохід здатна прибирати до 9 м трави. До машини також агрегатується нова причіпна ворушилка HIT 8.9T та роторні граблі.

Потрійні комбінації косарок-плющилок Novacat 301 ED Alpha-Motion та Novacat A9 ED будуть працювати з трактором X8 VT-Drive, а інші трактори McCormick працюватимуть з автоматичним причепом-кормороздавачем Pöttinger Torro 5510L, двороторними граблями TOP 824C та новими причіпними ворушилками HIT 8.9T.

Крім продуктивності, яку забезпечує унікальна комбінація потужної безступінчастої трансмісії ZF та BetaPower двигуна FPT, цей трактор є дуже зручним для оператора, адже в кабіні Premiere доступні всі сучасні технічні засоби управління для такого трактора.

Сенсорний екран терміналу на панелі управління, вмонтованій в сидіння, забезпечує доступ до двигуна і коробки передач, гідравліки, ВВП та інших налаштувань, які оптимізують продуктивність трактора для різного обладнання, а також можливість через ISOBUS управляти відповідним обладнанням.

Важелі перемикання забезпечують пропорційну відповідь від електричних золотникових клапанів та управління Topcon з можливістю вибору дисплею, які можна встановити для автоматичного рульового керування, щоб полегшити навантаження на водія та забезпечити максимальну точність і продуктивність.

Вказана модель також буде поставлятись з двигунами потужністю 286 та 310 к.с.

Машина має термінал сенсорного екрану на кермі, який забезпечує доступ до трансмісії та гідравліки.

«Ця нова лінійка є кульмінацією значних інвестицій у розвиток нового продукту виробника McCormick Argo Tractors і є найвищим виразом потужності та продуктивності, які відображає бренд McCormick», — говорить офіційний представник компанії McCormick.Радимо почитати