Новини

Massey Ferguson Open Days — 2016 стартував у Тернополі

5 Березня 2016 12

В Україні стартували Massey Ferguson Open Days — 2016. Першим містом проведення заходу став Тернопіль.

У ході дня відкритих дверей нового регіонального центру компанії «АМАКО» за підтримки корпорації AGCO, аграріям представили сучасну сервісну зону, склад деталей, а також новинки сільгосптехніки Massey Ferguson.

Гості мали можливість ознайомитися з новими моделями комбайнів Massey Ferguson 7370 PL (із застосовуваною системою паралевел для роботи на крутих ухилах), трактором Massey Ferguson 8690 і телескопічним навантажувачем MF 9407.

«Ми вже використовуємо гусеничний трактор Massey Ferguson. Він може застосовуватися у великому діапазоні робіт, також призначений для важкого додаткового навісного обладнання. За рахунок гусениці трактора дає менший опір на землю – це основний показник, який вплинув на наш вибір цього трактора. Сьогодні у Тернополі побачили і інші нові моделі, вдосконалені. Наприклад, незалежна підвіска переднього моста трактора дозволяє не буксувати на болоті. Є зміни в двигунах, що не менш важливо доповнення другого генератора. Це ідеальний варіант для Заходу України», — поділився враженнями один з відвідувачів заходу, сервісний інженер по ремонту техніки компанії «Західний Буг» Володимир Майков.

Деякі гості висловили бажання відвідати виробничу лінію і подивитися, як же все-таки збирають зарубіжну сільгосптехніку.

«Сьогодні побачив все, що мене цікавило, зокрема, викликав інтерес комбайн Massey Ferguson, сподобалася його маневреність і якість виконання. Плануємо співпрацювати з компанією, хотіли б відправитися на виробництво і подивитися, як збирають ці машини», — поділився представник господарства «Гарант» Хмельницької області Олег Кобарницкий.

За словами директора Західного регіону компанії «АМАКО» Патріка Бертоша, в 2016 році всю увагу компанія зосередила на післяпродажному обслуговуванні клієнтів.

«Для повноцінного сервісу ми відкрили 8 нових регіональних центрів по Україні. У Західному регіоні перший такий центр відкрили у Тернополі. Протягом місяця новаямастерскаястанетдоступной також у Львові. Все швидко обертаються запчастини завжди є на сервісному центрі, оскільки за минулий рік ми збільшили склад запчастин на 50%. Зараз впроваджуємо нову клієнтську послугу – всі замовлення запчастин, яких немає на сервісі і які були розміщені за запитом до 16.00 поточного дня, будуть доставлені в наші сервісні центри до 9 години ранку», —сказав Патрік Бертоша.

Наступні заходи відбудуться:

У Черкасах — 4 березня — «АМАКО»
В Одесі — 10 березня — «АМАКО»
У Дніпропетровську – 15 березня — «Агроспейс»
У Запоріжжі — 17 березня — «АМАКО»
У Луцьку — 24 березня – «Волинська Фондова компанія»Радимо почитати