Новини

Maschio Gaspardo показав роботу Veloce 700

18 Травня 2018 165

Maschio_Gaspardo_Veloce_700
Maschio Gaspardo Veloce 700
Traktorist.ua

В рамках проведення «Дня агротехнологій», що пройшов 17 травня в товаристві «Агро-регіон» на Київщині, відбулась демонстрація техніки передпосівної ґрунтообробки та посів кукурудзи на двох швидкісних режимах 8 та 14км/год.

Під час заходу можна було ознайомитись з роботою агрегату дискоборонового волочіння Maschio Gaspardo Veloce 700. Обладнання призначине для стеблових робіт на глибину 12-14 см. Суцільна робота борони починається від 5 см глибини. Дишло має маневреність, яка дозволяє трактору здійснювати розвороти на 180°. Агрегат має ріжучі банки, що допомагає працювати по залишках рослин, безпосередньо травмуючи їх під час робіт.

Різальні диски мають діаметр 510 мм, передні та задні ряди розміщені в різні сторони. Для стабілізації рами колеса розміщені безпосередньо за дисками, щоб забезпечити високу пропускну здатність та не забиватись рослинними залишками.  По краях агрегату розташовані банки, які запобігають утворенню нерівномірності при проході техніки. Обладнання працює в робочому режимі на одному циліндрі, а розвертається тільки на котку.Радимо почитати