Новини

Mahindra закликає світове виробництво знизити викиди парникових газів

15 Травня 2018 88

CO2
Викиди парникових газів
static.euronews.com

Mahindra закликає світовий бізнес знизити викиди парникових газів. Вже понад 700 провідних виробничих компаній приєднались до кампанії Take Action. Сукупний об’єм викидів цих компаній близький до річного викиду Індії, що входить до трійки головних забруднювачів світу, та дорівнює приблизно 2,62 Гт.

Про це повідомляє aggeek.net.

Представник Mahindra анонсував Глобальний кліматичний саміт, який пройде у вересні нинішнього року в Сан-Франциско. За словами Анірбан Гош, головного спеціаліста з питань сталого розвитку Mahindra, на форумі піде мова про те, як міста, держави, регіони, підприємства і інвестори піднімають кліматичні амбіції на новий рівень. Метою зустрічі стане переконання лідерів держав в тому, що необхідно прийняти амбітні національні зобов'язання щодо скорочення викидів в рамках Паризької угоди. Примітно, що зобов'язань сторін Паризької угоди не вистачає для утримання потепління на планеті в рамках 2 градусів за Цельсієм, що є основною метою угоди.

На сьогодні вже понад 300 найбільших світових компаній взяли на себе зобов'язання узгодити свої стратегії відповідно до Паризької угоди в рамках ініціативи Science Based Targets, ще 900 мають наміри проаналізувати свої стратегії відповідно до положень ініціативи. Радимо почитати