Новини

«Лозівські машини» заробили понад 50 млн грн під час «АГРО-2016»

24 Червня 2016 34

Дискатори лінійки «Дукат»
Дискатори лінійки «Дукат»
agro.upec.ua

За результатами виставки «Агро 2016»,  що проходила в Києві в червні, «Лозівські машини» уклали контракти на поставку сільгоспагрегатів на суму понад 50 млн грн, повідомляє агентство «Інтерфакс -Україна».

«Ми уклали договори про постачання українським компаніям грунтообробних агрегатів на суму 35 млн грн. Крім того, укладені контракти на поставку техніки дилерам з країн Східної Європи більш ніж на 10 млн грн, Молдови і Придністров'я - також на суму понад 10 млн грн», - розповів віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК Роман Гіршфельд.

За його словами, підвищений попит до лінійки техніки «Лозівські машини» в компанії пояснюють низкою реалізованих інноваційних рішень.

Зокрема, дискатори лінійки «Дукат» дозволяють економити до 30% палива і в 1,5 рази збільшити продуктивність у порівнянні з традиційними дисковими машинами, що досягається за рахунок використання пружинної стійки і необслуговуваних підшипникових вузлів HARP Agro Unit.

«Старт продажів коротких дискових борон «Дукат-3»запланований на осінь поточного року. Спочатку ця борона створювалася для європейського ринку, але сьогодні бачимо зацікавленість в новинці і серед українських аграріїв", - уточнив Роман Гіршфельд.Радимо почитати