Новини

«Лозівські машини» виграли три тендери «Украгролізинг»

20 Вересня 2016 62

«Лозівські машини» виграли три тендери «Украгролізинг» на суму понад 4 млн грн
«Лозівські машини» виграли три тендери «Украгролізинг» на суму понад 4 млн грн
ЛКМЗ

У період з квітня поточного року «Лозівські машини» виграли три тендери на поставку сільгосптехніки аграріям через Національну акціонерну компанію «Украгролізинг» на загальну суму понад 4 млн грн, повідомляє прес-служба ЛКМЗ.

У першій декаді вересня 2016 року лізингоодержувачу вже була передана в користування дискова борона-лущильник «Дукат-8». В результаті участі і перемоги в ще двох тендерах на даний момент «Лозівськими машинами» укладено договори з «Украгролізингом» на поставку шести дискаторів «Дукат-5», «Дукат-8», двох «Дукат-4», двох культиваторів передпосівної обробки «Червонець».

«Після зміни в законодавстві про закупівлю сільськогосподарської техніки і обладнання, основним фактором для здобуття перемоги в тендерах «Украгролізинг» є відповідність технічних характеристик сільгоспмашин запитам аграріїв, які сьогодні, як показує практика, при виборі техніки віддають перевагу високотехнологічним ресурсозберігаючим агрегатам для ефективного використання наявних ресурсів. Агрегати «Лозівські машини» по ряду технічних інноваційних рішень, реалізованих в агрегатах, не мають аналогів і конкурентів, що дозволяє перемагати в частині тендерів «Украгролізинг» на закупівлю енергоефективної і сучасної ґрунтообробної та посівної техніки », - зазначає директор з продажу АГРОдівізіона ІГ УПЕК Олександр Титов.

Дискова борона виробництва ЛКМЗ

Відповідно до Закону України «Про державні закупівлі», починаючи з серпня 2016 року, закупівля сільськогосподарської техніки та обладнання проводиться виключно через електронну систему державних закупівель ProZorro. Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» перейшла на закупівлю товарів, робіт і послуг через електронну систему державних закупівель з квітня 2016р.Радимо почитати