Новини

«Лозівські машини» провели День поля

26 Липня 2016 45

«Лозівські машини» провели День поля
«Лозівські машини» провели День поля
Лозівські машини

День поля «Лозівські машини» відбусвя 21 липня 2016 року в пгт.Краснопавловка (Лозівський район, Харківська область) на базі ПСП «Гарант», повідомляє прес-служба компанії.

Захід було організовано з метою демонстрації сучасної енергоефективної сільгосптехніки вітчизняного виробництва, а також в рамках реалізації практичних завдань інноваційно-освітнього кластера «Агротехніка».

День поля зібрав понад 500 учасників - керівників агропідприємств, обласних і районних об'єднань роботодавців в аграрній сфері, представників науково-дослідних і освітніх установ, а також фахівців аграрної галузі як України - з Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Полтавської та Сумської областей, так і з країн Прибалтики та Європи - Литви, Латвії, Молдови, Естонії, Болгарії і Румунії.

Демонстрація агрегатів

«Застосування інноваційної енергоефективної сільгосптехніки вітчизняного виробництва дасть можливість українським аграріям стати конкурентними не тільки на внутрішньому, а й на зовнішньому ринку. Вкладені інвестиції в високотехнологічну ресурсосберегающую техніку дійсно працюють. Сьогоднішній захід - це для всієї країни хороший приклад того, що вітчизняне машинобудування і технології можуть бути не гірше, і іноді і краще європейських. Це шлях, який ми обрали і подужаємо, консолідувавши зусилля, - представників кластеру «Агротехніка», інженерів, конструкторів, аграріїв, працівників заводу » — зазначив народний депутат України, почесний Президент ІГ УПЕК Анатолій Гіршфельд

На Дні поля для гостей і учасників був проведений масштабний демо-показ повної лінійки ґрунтообробної та посівної техніки «Лозівські Машини» - більше 20 агрегатів показали роботу «в полі». Після проходження кожного агрегату фахівці оцінювали як ефективність роботи знаряддя, так і якість виконання операцій.

Особливий інтерес в учасників Дня поля викликали зразки нової техніки «Лозовський МАШИН». На заході були представлені новинки 2016 року - дискова борона «Дукат» (3 м.), глибокорозрохлювач «Франк» (2,5 м), роторна борона «Динар» (6,4 м.).

Демонстрація роботи техніки

«У цьому році ми також плануємо представити дискову борону« Дукат-6 », важку зубову борону «Ліра XL», та важку дискову борону «Дукат XL». Також приступаємо до випробувань лінійки техніки для точного землеробства, що дозволить поєднати кілька операцій з обробки грунту та заощадити 50% і більше від внесених добрив », - зазначив Роман Гіршфельд.Радимо почитати