Новини

Лозівські машини представили нову сільгосптехніку на Агро Весні 2018

23 Лютого 2018 72

Лозівські машини представили нову сільгосптехніку на Агро Весні 2018
Traktorist.ua

Лозівські машини презентували сільськогосподарську техніку на Агро Весні 2018.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

На стенді презентували зубову борону Ліра XL, що здатна за один прохід виконати 5 операцій. За рахунок уніфікованої рамної конструкції агрегат можна комплектувати шлейф-бороною Ларі.

Також, презентували ​​універсальну ротаційну борону Динар з шириною захвату 6,4 м, передпосівний культиватор Червонець-8, дискатори Дукат-6 та зубову борону Ліра-15.


«Нове сімейство комбінованих багатопрофільних агрегатів «Лозівських машин», запущених в серійне виробництво, дозволяють скоротити кількість проходів техніки по полю, підвищити врожайність і зберегти унікальний потенціал українських чорноземів» — наголосив Віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд.

Крім того, у 2018 році компанія презентує ряд новинок, в тому числі 8-метровий середній культиватор, 3-метровий глибокорозпушувач Франк-3, а також важкі дискові борони Дукат Gold шириною захвату 4 і 6 метрів.

А запущений в серійне виробництво трейлер англійської лінійки Albion-26, з літа стане доступний з додатковим пакетом опцій, включаючи шнек для перевантаження зерна.Радимо почитати