Новини

ЛКМЗ представив свою техніку на AgroExpo 2016

6 Жовтня 2016 62

Стенд ЛКМЗ на AgroExpo 2016
Стенд ЛКМЗ на AgroExpo 2016
ЛКМЗ

ЛКМЗ представив свою техніку на виставці AgroExpo 2016, повідомляє прес-служба компанії.

«Техніка «Лозовські машини» дозволяє економити 30% і більше палива, при цьому забезпечувати якісний обробіток ґрунту», — говорить віце-президент Індустріальної групи «УПЕК» Роман Гіршфельд.

Він також зазначив, що підвищити ресурс і довговічність техніки дозволяють надійні конструкції і енергоефективні рішення. Так, в закритих підшипникових вузлах HARP AGRO UNIT застосований принцип трьохбар'єрного захисту, що забезпечує надійний захист від будь-якого типу забруднень. Також вони не вимагають обслуговування під час всього терміну дії.

Роман Гіршфельд розповів про новинки компанії, запланованих на найближчий час.

«Зараз вже проходять випробування важкої дискової борони «Дукат-XL», старт продажів якої запланований наступного року. Розширить лінійку наших дискаторів «Дукат-6», що агрегатується з тракторами від 180 к.с. і вище. Також ми працюємо над розширенням лінійок глибокорозпушувача «Франк» і «Гульден», передпосівних культиваторів «Червонець» і головне - готується до виходу важка зубовая борона «Ліра XL». Крім того, «Лозівські машини» в цьому році представили трейлер, виготовлений спільно з британською компанією. В даний час ми закінчуємо підготовку виробництва і з наступного року починаємо випуск трейлерів серійно », — анонсував віце-президент з маркетингу та продажу.

Продукція ЛКМЗ на AgroExpo 2016

Крім широкої лінійки сільгосптехніки, представленої у виставковій експозиції, інтенсивний стерньовий культиватор «Шилінг», глибокорозпушувач «Гульден» і дискатор «Дукат-5» взяли участь в польових демонстраціях, представивши інновації в дії.

«У цьому році ми були представлені на всіх значущіх подіях сільськогосподарської галузі України та Європи. У самий найближчий час «Лозівські машини» продемонструють інноваційну техніку відразу на двох осінніх виставках країн Прибалтики. У цьому році «Лозівські машини» вперше проводять власний масштабний демо-тур на полях України. Серія демонстраційних показів стартувала 2 серпня і на даний момент пройшла в п'яти регіонах країни — Вінницькій, Кіровоградській, Черкаській, Полтавській і Дніпропетровській областях. Також ми провели власний День поля, який зібрав понад 500 учасників — аграріїв як з України, так і фермерів з країн Європи і Прибалтики — Литви, Латвії, Молдови, Естонії, Болгарії, Румунії », — зазначив Роман Гіршфельд.Радимо почитати