Новини

Lely представила прес-підбирач Welger RP 180 V

5 Жовтня 2016 46

Новий прес-підбирач Lely Welger RP 180 V
Новий прес-підбирач Lely Welger RP 180 V
lely.com

Компанія Lely представила прес-підбирач Welger RP 180 V з пресувальною камерою змінного об’єму, повідомляє agrimachinerynews.com.

Його попередником був прес-підбирач моделі RP 160 V, випущений минулого року. В компанії стверджують, що нова модель створена для забезпечення потреб фермерів та підрядників на різних ринках, де необхідний розмір тюка може становити до 1,8 м.

Прес-підбирачі Lely Welger RP 160 та 180 V зі змінною пресувальною камерою мають високу продуктивність та формують ідеальні тюки з усіх типів рослинного матеріалу та за різних умов. Через рік після виходу Lely Welger RP 160 V ми бачимо, що цей прес-підбирач перевищив усі сподівання. Новий RP 180 V також буде наслідувати цей приклад.

В компанії стверджують, що тепер стало можливим формування ідеальних тюків розміром до 1,8 м завдяки унікальній геометрії пакувальної камери, яка дозволяє формувати більш щільні тюки. Концепт ременю дозволяє операторові без перевантаження машини формувати тюки діаметром до 1,8 м.

Завдяки системі постійного тиску та новому індикатору вліво-вправо ця лінійка прес-підбирачів дозволяє формувати тюки високої щільності та ідеальної форми. Це допоможе підвищити продуктивність найбільш економним шляхом – за рахунок оптимізації витрат на обв’язування, транспортування та зберігання.

Лінійка прес-підбирачів Lely Welger RP 180 V має 3 моделі: Classic, Master та Xtra. Кожна модель доступна в різній комплектації. З цією новою лінійкою прес-підбирачів стали доступними безліч опцій, як наприклад, різні види підбирачів, подрібнювачів, типів шин, а також блоків управління. Все це зроблене для того, щоб задовольнити вимоги фермерів та підрядників. Термінал E-link Control входить в стандартну комплектацію моделей RP 180 V Classic та Master. Термінал E-link Pro входить в стандартну комплектацію моделі Xtra та може додатково встановлюватися на модель Master.

«Наші польові випробування показали, що Lely Welger RP 180 V підходить для формування тюків з будь-якого матеріалу, чи то тюки з вологого силосу 1,2 м в діаметрі, чи тюки з короткої соломи 1,8 м в діаметрі. Завдяки такій універсальності цей прес-підбирач ідеально підійде для підрядників та матиме короткий термін окупності!», — говорить спеціаліст з продажу пакувальної продукції Lely Томас Шуперт.

Новий прес-підбирач Welger RP 180 V буде доступний на ринку з січня 2017 р.Радимо почитати