Новини

Kuhn випустив нову косарку-плющилку з групером валків

29 Червня 2016 20

FC 3160 TCD R
FC 3160 TCD R
mi.dk

Компанія Kuhn Farm Machinery розширила лінійку своїх причіпних агрегатів з центральним кріпленням, додавши нову версію 3-метрової косарки-плющилки з групери валків, повідомляє agroinfo.com

Модель FC 3160 TCD RA ідеально підходить для великого сільськогосподарського виробництва та володіє всіма перевагами серійних косарок-плющилок з центральним кріпленням, які пропонує компанія Kuhn: універсальність покосу і зниження непродуктивного часу на поворотних смугах поля, а також функція одночасного захоплення двох валків.

FC 3160 TCD RA оснащена секцією з конвеєрним групериом, який дозволяє формувати подвійний валок, що значно збільшує подальшу швидкість роботи кормоуборщіка. Новий конвеєр також дозволяє формувати один багатошаровий валок для прес підбирачів або самонавантажуючихся візків з меншою шириною захвату.

«Новий стрічковий конвеєр дозволяє скоротити час роботи і зменшити витрату палива завдяки скороченню кількості проходів волокуш і кормоуборщіков», - повідомляє представник відділу продажів компанії в Сполученому Королівстві Дункан Маклейш.

Незалежний гідропривід групера FC 3160 TCD RA підключений до насосу, розташованого на поворотній голівці Gyrodine і дозволяє укладати кормову масу по обидва боки від трактора. Швидкість конвеєрної стрічки може миттєво регулюватися: зменшуватися або збільшуватися залежно від кількості кормової маси або для зміни ширини готового валка в умовах болотистій місцевості.

FC 3160 TCD RA може бути одночасно використаний з фронтальнимою плющилкою для збільшення продуктивності, так як конструкція з центральним кріпленням. що дозволяє синхронізувати роботу обох агрегатів.

Нова модель оснащена сімома ріжучими дисками (з швидкозмінними ножами в серійної зборки), що забезпечує робочу ширину захвату 3,1м і транспортну ширину 2,99м. Швидкість обертання сталевих пальців може встановлюватися на рівні 780 або 1000 об/хв в залежності від типу фуражу.

Початкова роздрібна ціна FC 3160 TCD RA - £ 35,165.Радимо почитати