Новини

Kuhn презентує причіпний розкидач добрив з функцією управління секціями

20 Грудня 2017 75

Причіпний розкидач добрив з функцією управління секціями Kuhn Axent 100.1
agroinfo.com

Причіпний розкидач добрив з функцією управління секціями Kuhn Axent 100.1 презентують на виставці Lamma 2018.

Про це повідомляє agroinfo.com

Нова модель претендує на звання першого причіпного розкидача з функціями автоматичного контролю внесення добрив і управління секціями.

Розкидач добрив призначений для операцій на великих угіддях. Оснащений модулями Axis PowerPack і Lime PowerPack. Вони дозволяють працювати з великою кількістю матеріалів в тому числі гранульованими та подрібненими добривами.

Axis PowerPack оснащений гідроприводом і використовує ту ж технологію внесення гранул на ширину від 18 до 50 м, що і дисковий розкидач Kuhn Axis. Модуль Axis оснащений інноваційною системою електронного управління потоком EMC (Electronic Mass Control), що дозволяє розкидачі на ходу регулювати норму висіву по всій робочій ширині.

Axent 100.1 оснащений 800 мм транспортером для подачі добрив і бункером місткістю 9 400 л. Набір додаткового обладнання включає вісь управління поворотом, яка дозволяє уникнути пошкодження культур і підвищити стійкість машини на схилах.

Мінімальна потужність провідного трактора - 180 к.с. Вартість агрегату складає близько £ 93,657. Цей розкидач, також, буде продаватись під брендом Rauch, з яким Kuhn знаходиться в партнерських стосунках.Радимо почитати