Новини

Kuhn оновила лінійку обприскувачів Deltis

5 Жовтня 2016 33

Оновлений навісний обприскувач Deltis 2
Оновлений навісний обприскувач Deltis 2
kuhn.com

Компанія Kuhn Farm Machinery представила оновлений обприскувач Deltis 2, повідомляє agroinfo.com.

Призначений для багатопрофільних і землеробських господарств невеликого розміру, де в техніці особливо цінуються простота в зверненні, безпеку і надійність, новий навісний обприскувач  Deltis 2 демонструє нову конструкцію шасі і цистерни, а також нову систему управління.

Нова модель прийшла на зміну старому поколінню навісних обприскувачів лінійки Deltis. За словами виробника, завдяки новій конструкції шасі Deltis став одним з найлегших сучасних навісних обприскувачів доступних на ринку в Британії, а нова 1300 літрова цистерна, на думку компанії, тепер зручніше для експлуатації та очищення.

Нова система управління, включає систему розподільників з функцією ручного управління Manuset, яка використовує два розподільника для координації роботи головної системи обприскування і очищення. Вона так само оснащена електронним Diluset +, який дозволяє регулювати роботу цих систем прямо з кабіни водія.

Deltis 2 використовує інноваційну запатентовану систему розподілу добрив Optifiller, яка гарантує високий рівень безпеки водія при роботі з токсичними пестицидами. Оснащена широкою заливною горловиною, ємність для пестицидів вміщує до 42 літрів хімічного розчину і управляється ножним приводом, завдяки чому у оператора відпадає необхідність перебувати в безпосередній близькості від ємності з токсичними речовинами. Для додаткового захисту система розташовується в межах шасі обприскувача і приводиться в робочий стан в процесі заповнення. Стандартна ручна фурма дозволяє швидко з без проблем проводити очистку цистерни.

Новий Deltis 2 поставляється в комплекті зі сталевими і алюмінієвими штангами від 15 до 24 м довжиною з системою підвіски Optilif.Радимо почитати