Новини

Kuhn оновила лінійку граблів ворушилок для трави GA Gyrorake

7 Жовтня 2016 31

Нові граблі ворушилки сіна Kuhn GA 15131
Нові граблі ворушилки сіна Kuhn GA 15131
mi.dk

Компанія Kuhn розширила свій асортимент граблів ворушилок для трави новою 15-метровою причіпною версією популярного GA Gyrorake, повідомляє agrimachinerynews.com.

GA 15131 – це найбільша модель серед представлених чотирьохроторних граблів для трави компанії Kuhn, яка дозволяє працювати зі змінною робочою шириною від 9,5 до 14,7 метрів. Новий причіпний агрегат доповнив лінійку граблів GA, яка включає в себе також 13-метрову причіпну модель GA 13131 та дві напівнавісні машини - GA 8731 (робоча ширина від 7,7 до 8,6 м) та GA 9531 (робоча ширина від 8,4 до 9,3 м).

Модель GA 15131 призначена для використання на фермах, які мають високі вимоги по продуктивності. Модель GA 15131 оснащена чотирма роторами, два передні ротори мають 13 граблин, а задні ротори оснащені 15 граблинами – на кожній граблині знаходиться по 4 зуби.

Кожен ротор розміщений на чотирьох опорних колесах великого діаметру. Колеса розміщені близько до зубів для кращого руху по поверхні, в той час як трьохвимірна система підвіски ротора забезпечує ще більшу стабільність навіть при роботі на великій швидкості.

Стандартно робочу висоту ротора можна регулювати за допомогою гідравліки, всі чотири ротори оснащені гідравлічним приводом Kuhn, який дозволяє збільшувати швидкість переднього ротора до 20% при роботі з легкими культурами.

Чотири ротори працюють разом, щоб створити один центральний валок ідеальної форми (шириною від 140 до 250 см), а контроль за ними здійснюється з кабіни через блок управління VT50, який сумісний зі стандартом Isobus та який дозволяє запрограмовувати робочі послідовності для полегшення здійснення поворотів. Кожен ротор можна підняти окремо, що забезпечує ідеальний обробіток, а завдяки значному кліренсу машина має кращу маневреність та безперешкодно переміщується по нерівній місцевості.

Модель GA 15131 має потужні характеристики та використовує редуктор Masterdrive GIII від Kuhn, що дозволяє зменшити напругу передачі потужності та забезпечує надійний сервіс з мінімальним технічним обслуговуванням: запатентована двоступенева конструкція Masterdrive використовує як конічне, так і циліндричне зчеплення і потребує мінімального технічного обслуговування — з інтервалом у 200 мотогодин.

Вимоги до трактора: для нових граблів мінімальна потужність на ВВП має становити 115 к.с. У складеному вигляді нові граблі мають висоту 4 метри і ширину всього 3 метри, що забезпечує їх просте та безпечне транспортування.

«Перші користувачі цих нових граблів говорять, що вони показують просто фантастичні результати, оператори стверджують, що робоча швидкість збільшилася на 4 км/год., порівняно зі схожими машинами інших марок. Завдяки змінній робочій швидкості передня пара роторів може обертатися на 20% швидше, ніж задня, що дозволяє не тільки роботи більш чистий валок, а й збільшити інтенсивність роботи при обробці найважчих культур. Це є величезною перевагою для масштабних сільськогосподарських робіт та зайнятих підрядників, і ми цим заслужено пишаємося», — пояснює менеджер з продажів Kuhn у Великій Британії Дункан Маклейш.Радимо почитати