Новини

Kray Technologies планує впровадити електростатичне обприскування в 2018 році

1 Лютого 2018 154

Електростатичне обприскування сільськогосподарських культур
agriexpo.online

Вітчизняна компанія Kray Technologies в 2018 році планує впровадити внесення пестицидів за допомогою електростатичного заряду. Про це повідомляє aggeek.net

Оприскування може бути двофазним і однофазним. У першому варіанті дрон спочатку летить і розпорошує воду, що заряджена електростатично. Потім летить дрон, який розпилює добрива або хімікати, які заряджені протилежним зарядом.

Передбачається, що дрони будуть йти з проміжком в кілька секунд. Завдяки цьому маленькі краплі хімікатів розподіляються дуже рівномірно по всьому листі і залітають навіть знизу.

Суть такої обробки культур в тому, щоб індукувати статичний електричний заряд в кожну краплю, що випускається. Це забезпечує високу ефективність розпилення, економію на використанні пестицидів та в обслуговуванні обладнання, оскільки потреба в дозаправлення бака обприскувача теж стає нижчою.

Компанія SPE, пропонує електростатичні системи розпилення в Бразилії і працює з цією технологією вже три роки. SPE вже встановила тисячі цих систем в Південній Америці. Вартість такої установки на техніку John Deere становить близько $ 1000. З цією системою потрібно 30 літрів продукту на гектар, а зазвичай використовують 70 літрів на гектар.Радимо почитати