Новини

Косарки QuattroLink Extra 700 від Vicon отримали відзнаку Red Dot Award

25 Квітня 2018 132

Vicon_Extra_700
Дискова косарка Vicon Extra 700 серії
uk.vicon.eu

Дискові косарки Vicon Extra 700 серії отримали відзнаку Red Dot Award. Компанія вже вдруге отримує престижну нагороду у галузі дизайну.

Про це повідомляє agrarheute.com.

Серія Vicon Extra 700 отримала премію Red Dot Product Design Award 2018 від експертної групи  інституту «Центр дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія», обійшовши  6300 номінантів з 59 країн світу.

«Визнання Red Dot робить нас щасливими та дає привід для гордості. Ця нагорода символізує творчий і новаторський дух, який відіграв провідну роль в процесі розробки техніки», — зазначив менеджер з виробництва Vicon Крістіан Вілк.

На дизайн модельного ряду косарок QuattroLink Extra 700 інженерів надихнув світ автоспорту, а сама серія  була розроблена у співпраці з дизайнерським агентством VanBerlo.

Нагорода вручається дизайнерам і компаніям-виробникам за видатну якість і особливі досягнення у дизайні товарів широкого вжитку. Роботи, відзначені нагородою, виставляються у Музеї дизайну Red Dot в Ессені, який є найбільшим у світі зібранням досягнень сучасного дизайну.Радимо почитати