Новини

Корпорація AGCO придбала компанію Cimbria

7 Липня 2016 35

Головний офіс компанії Cimbria
Головний офіс компанії Cimbria
cimbria.com

29 червня корпорація AGCO — всесвітньо відомий виробник та дистриб’ютор сільськогосподарського обладнання, — оголосила про згоду на придбання датського холдингу Cimbria у інвестиційної компанії Silverfleet Capital приблизно за $340 млн. Транзакція підлягає нормативному затвердженню і її планується завершити в третьому кварталі 2016 року, повідомляє прес-служба корпорації AGCO.

Широкий асортимент продукції та послуг, які надає компанія Cimbria, допомагає в очистці, сушці, зберіганні й транспортуванні зерна і насіння завдяки розробці, виготовленню та встановленню окремих машин, спеціалізованих систем  та навіть заводів «під ключ», а також управлінню проектами та консультуванню з питань управління процесом.

Згідно з повідомленням, у 2016 фінансовому році продажі компанії Cimbria мають сягнути близько $240 млн. В основному продажі зосереджені в Західній Європі з ростом впливу у Східній Європі, Африці та на Близькому Сході.

«Придбання Cimbria значно розширює наші позиції на європейському ринку у сфері обробки та зберігання зерна. Продукція Cimbria доповнює наші пропозиції GSI і визнається її клієнтами за дизайн, якість та інновації. Таке поєднання забезпечить одночасно високий рівень продажів та зменшення собівартості продукції. Це допоможе нам стати світовим лідером в індустрії обробки насіння, а також в подальшому зміцнити потенціал для співпраці з великими клієнтами по всьому світу. З прибутками, схожими з GSI, придбання Cimbria дає нам чудову можливість розширити наш бізнес та збільшити прибутки», — сказав голова правління AGCO, президент та головний виконавчий директор Мартін Ріхенхаген.Радимо почитати