Новини

Компанія McCormick презентувала новий шестициліндровий трактор

13 Липня 2016 32

Трактор McCormick X7 Pro Drive
Трактор McCormick X7 Pro Drive
www.mccormick.it

На виставці Royal Highland Show був представлений новий шестициліндровий трактор з модельного ряду McCormick X7 Pro Drive з видовженою колісною базою, міцнішим шасі та вдосконаленим двигуном, що забезпечує плавний хід, повідомляє прес-служба компанії McCormick.

Він доповнює лінійку вже існуючих тракторів з номінальною потужністю від 135 до 188 к. с., а в топовій моделі з Power Plus максимальна потужність сягає 212 к. с. Номінальна потужність нової моделі з двигуном об’ємом 6,7 л ― 152 к. с., а максимальна видача при будь-якій операції ― 160 к. с.

На сьогодні дану модель вже можна замовити в двох комплектаціях: Efficient для чотирьохциліндрових та найменших шестициліндрових моделей даної лінійки, а також Premium з додатковими характеристиками та широким вибором опцій, направлених на підвищення продуктивності.

«У нас вже є чотирьохциліндровий трактор X7.450 Pro Drive з такою ж потужністю та крутним моментом, як і в нової моделі. Але багатьом водіям сподобалися характеристики шестициліндрового трактора, а також стабільність при роботі з важким навісним обладнанням, якої ми досягли, збільшивши вагу трактора на 410 кг, а довжину колісної бази ― на 15 см», ― говорить спеціаліст по продуктам в AgriArgo UK, дистриб’ютор McCormick у Великобританії Пол Вейд.

У комплектації Efficient нова модель також сподобається користувачам тракторів MTX та XTX схожими розмірами та потужністю, а ще незначними змінами технічних характеристик та ціни у порівнянні з версією Premium.

«Модель MTX150 завжди користувалася великою популярністю серед покупців, тому я вважаю, що водіям, бажаючим оновити свій транспорт, варто придивитися до Efficient X7.650 Pro Drive. Цей варіант також підійде для користувачів популярного MC135 Power6, які бажають придбати потужніший трактор з більшою продуктивністю та сучасними характеристиками, проте не перевантажений високотехнологічною електронікою», ― розповідає Пол Вейд.

Новинка обладнана двигуном BetaPower, розробленим за специфікацією McCormick компанією FPT Industrial, який має систему контролю викидів та збереження палива SCR, а також номінальну потужність 152 к. с. при 2200 об/хв.

Проте крива потужності зростає та сягає 160 к. с., коли оберти двигуна знижуються до 1600 об/хв., в той час як максимальний крутний момент 676 Нм досягається при 1500 об/хв.

Водії можуть використовувати цю характеристику при переході на підвищуючу передачу для досягнення максимальної потужності двигуна, оскільки запасу крутного моменту достатньо для того, щоб під час оранки чи культивації  трактор міг пройти по в’язкому ґрунту або піднятися по схилу з причіпним чи безмоторним обладнанням.

Обидві версії нового трактору мають вал відбору потужності з 4-ма швидкостями, що забезпечує економне та потужне зчеплення з різним обладнанням, а також з можливістю фронтального навантаження в 3,5 т та приводом ВОМ при 1000 об/хв.

Модель Efficient оснащена коробкою передач 24×24 Pro Drive, яка має виправдану репутацію завдяки плавній роботі, регульованому сервоприводу перемикання, кнопковому чотирьохступінчатому перемиканню передач. Опція уповільнення передач присутня у версії Premium та дозволяє зменшити швидкість при рядковій сівбі та інших подібних операціях.

Стандартною в обох версіях є чутлива до навантаження гідравліка з поршневим насосом потужністю 123 л/хв., а також насосом для рульового керування, валу відбору потужності та приводу на 4 колеса потужністю 44 л/хв.

У комплектації Efficient управління коробкою передач, валом відбору потужності та заднім трьохточковим затискачем вантажопідйомністю 6,3 т здійснюється на новій бічній консолі поряд з важелями для трьох механічних золотникових клапанів. Вони можуть бути доповнені електрогідравлічним клапаном, управління яким здійснюється на багатофункціональному контролері та двома клапанами-відсікачами, які управляються за допомогою джойстика для навантажувачів McCormick MClassic чи MPower.

У комплектації Premium панель управління розташована на пневмокріслі «під рукою» у водія, що дає змогу швидко та зручно керувати як головними функціями, так і додатковими, як от управління поворотною смугою. Пропорційні педалі для перемикання електронних золотникових клапанів дозволяють  при мінімальних зусиллях перемикати їх та регулювати потоки в кабіні.

У цій комплектації також присутня багатофункціональна автоматична система кондиціонування MySwitch з  12-дюймовим кольоровим сенсорним терміналом Data Screen Manager та можливістю встановлення функції ISOBUS. Також доступна система рульового керування Topcon GPS з окремим монітором та система EazySteer для здійснення різких поворотів з мінімальним зусиллями.

Вартість моделі X7.650 Pro Drive Efficient становить від £80,971, а в комплектації Premium – від £85,254.Радимо почитати