Новини

Компанія CLAAS продемонструвала трактори на Тернопільщині

18 Липня 2016 49

CLAAS провела демопоказ техніки
CLAAS провела демопоказ техніки
Facebook

Офіційний дилер CLAAS у Західному регіоні України ТОВ «Компанія «ЛАН» провела демопоказ тракторів на Тернопільщині. Про це йдеться на сторінці компанії у мережі Facebook.

Трактори показували на полі господарства «Воля 2000» у с. Перемилів, Гусятинського району.

AXION 950 (405 к.с.) працював із 8-корпусним плугом OPALL-Agri. Обидві машини вже два сезони працюють у господарстві «Воля-2000», то ж відгук керівника господарства Володимира Романовича Дідури про роботу техніки був позитивним, і наразі господарство підбирає собі інший трактор меншої потужності для різноманітних робіт із невеличким обладнанням.

Найбільш захоплюючою була демонстрація малого трактора ARION 640C потужністю 155 к.с. із 5-корпусним плугом австрійського виробника Vogel&Noot.

Роман Петрович Кіндзерський, голова ПП «Качан» з Козівського району приїхав на показ, аби переконатися у технічних можливостях трактора ARION 640 C, адже землі господарства розташовані та невеличких ділянках, а рельєф місцевості дуже нерівний — найкращі умови для роботи саме такого трактора.

«Такі невеличкі демопокази дають можливість побачити трактор у роботі саме на наших землях, сісти у кабіну та проїхатися за кермом, почути відгуки користувачів, що допоможе обрати потрібну машину для господарства», — говорить пан Роман.
Радимо почитати