Новини

Китай — лідер у світовому виробництві агро-безпілотників

6 Липня 2018 281

BPLA
БПЛА
Traktorist.ua

У світовому виробництві доступних агродронів лідирує Китай.

Про це повідомляє agroxxi.ru.

Компанії, що виробляють безпілотні літальні апарати, бачать великий потенціал продажів саме в агросекторі.

Компанія DJI, заснована в Шеньчжені і є найбільшим в світі комерційним виробником безпілотних літальних апаратів, в 2015 році запустила свій перший фермерський продукт — агродрони серії MG, щоб задовольнити попит на техніку для ЗЗР. Сільськогосподарський дрон MG-1P міг розпорошувати ЗЗР зі швидкістю 6 га/год. Це в 90 разів швидше, ніж при виконанні аналогічної роботи людиною. Також серія MG зменшила ціну дрона для захисту рослин від більш ніж 100 000 юанів до 29 999 юанів, зробивши їх набагато дешевшими, ніж багато інших пристроїв для автоматизації сільського господарства.

За словами Державної ради і Кабінету міністрів Китаю, бажаючим прийти в агросектор буде надано фінансову підтримку і навчання. Це допоможе сформувати нове покоління професійних фермерів, що важливо в умовах підвищених вимог до аграріїв з еко-захисту.

Разом з тим, передача технологічних китайських досягнень старіючим фермерам в Азії може бути складним завданням. Адже існує величезний розрив між існуючими технологіями і фермерами, які можуть їх застосовувати.Радимо почитати