Новини

JCB презентувала найпотужніший трактор

17 Жовтня 2016 218

Найпотужніший трактор від JCB Fastrac 8330
Найпотужніший трактор від JCB Fastrac 8330
agriavis.com

Компанія JCB нарешті відкрила світу свій найбільший трактор Fastrac, який почнуть виробляти наприкінці цього року та який замінить стару серію 8000, повідомляє fwi.co.uk.

Серед всього різноманіття тракторів у компанії саме дві нові моделі мають таку велику потужність: модель 8330 з максимальною потужністю 335к.с. та модель 8290 з потужністю 280 к.с.

Порівняно з попередніми моделями це скоріше оновлення, ніж якась революційна зміна, а компанія, власне, зосереджує свою увагу на кабіні та рульовому управлінні.

Кабіна розміщена посередині та є копією моделі з вже досить популярної серії тракторів 4000, яка з’явилася минулого року.

Водійське місце було зсунуте вперед на кілька сантиметрів з метою виділити більше місця на задній навантажувальній платформі для встановленого обприскувача чи насіннєвого бункера.

Встановлене скло має забезпечити ідеальну видимість для водія з сидіння, що обертається. Водій, знаходячись у своєму кріслі в кабіні, має ідеальну видимість через скло. Компанія також попіклувалася про те, щоб кабіна мала достатню висоту, тому її корпус нахилений вперед та має вертикальне вітрове скло.

Стара механічна система рульового керування з підсилювачем була також модернізована подвійним гідростатичним механізмом, який, за словами компанії, допоможе зменшити зусилля, необхідні для того, щоб повернути кермо за низької швидкості.

Це нове оновлення має відмовобезпечну систему, яка гарантує, що руль буде працювати, навіть якщо щось станеться з гідравлікою або двигуном.

JCB також додала опцію Rapid Steer, яка вже стає нормою в тракторах та яка дозволяє водієві зменшувати число повних обертів руля від чотирьох до двох на швидкості нижче 10 км/год.

Трактори вже обладнані GPS-навігатором та системою-автопілот, проте компанія ще займається оновленням свого екрану в кабіні.

Це означає, що прихильники системи Isobus мають трохи почекати до повної сумісності, або ж вони можуть встановити поряд зі стандартним монітором JCB додатковий монітор Trimble.

Нові моделі мають трансмісію від AGCO Vario CVT, проте, здійснивши невеликі правки, вдалося збільшити потужність на 14%, а крутний момент – на 10%, зокрема завдяки парі турбокомпресорів.

Безступінчаста трансмісія така ж, як і на великих тракторах Fendt, вона досягає максимальної швидкості 70 км/год. на різних режимах руху, включаючи функцію використання віртуальних ступенів, у випадку, якщо вам більше подобаються характеристики коробки Рowershift.

Підвіска також залишилася від старіших моделей.

В той час як трактори серії 4000 на всіх чотирьох колесах мають самовирівнюючі циліндри, остання модель 8000 розраховує на циліндричну пружину та амортизатор в передній частині та гідропневматичні циліндри в задній частині, які допомагають компенсувати заднє навантаження.

Порівняльна характеристика моделей

8290

8330

Номінальна потужність

280 к.с.

335 к.с.

Максимальна потужність

306 к.с.

348 к.с.

Максимальний крутний момент

1,310 Нм

1,440 Нм

Двигун

шестициліндровий Agco Power, 8.4 л

Трансмісія

Двохступінчаста коробка передач CVT

Підвіска

циліндрична пружина та амортизатор (передня част.), 45-міліметрові гідропневматичні циліндри (задня част.)

Вантажопідйомність

10 т задня част., 3.5 т передня част.

Гідравліка

137 л/хв (опціональні 178 л/хв)

ВВП

Задній електро-гідравлічний на 2 швидкості (540e/1,000)

Гальма

зовнішні диски з двома супортами та антиблокувальна система ABS на чотирьох колесах

Вага

11,090 кг

Шини

540/65 R38 передні, 710/70 R38 задні

Вартість

£176,244

£183,869Радимо почитати