Новини

Інженерна служба Сварог Вест Груп пройшла навчання за кордоном

19 Квітня 2018 110

svarog-agro
Техніка підприємства «Серединецьке» в роботі
svarog-agro.com

Інженерна служба підприємства «Серединецьке», яке входить в структуру корпорації «Сварог Вест Груп», нещодавно пройшла навчання в Бельгії.

Про це повідомляє latifundist.com.

«Подібні візити, навчання, обмін досвідом сприяють професійному зростанню фахівців, які використовують знання для оптимізації агротехнологічних процесів, збільшення врожайності завдяки застосуванню інноваційної техніки зі світовим ім'ям», — коментує генеральний директор підприємства Сергій Іщук.

Також в березні 2018 року співробітники підвищували свою кваліфікацію в Центрі практичного навчання в сфері сільського господарства Deula-Nienburg GmbH (Німеччина).

«Серединецьке» має у своєму парку сільгосптехніки близько 600 одиниць, серед яких 200 одиниць самохідної техніки. Підприємство використовує високопродуктивну і сучасну техніку таких світових брендів, як: ClaasCaseNew HollandChallengerJohn DeereHorschLemkenKuhnGaspardoUnia. Сучасне обладнання та інноваційні технології відповідають всім агротехнічним вимогам.

Нагадаємо, що «Серединецьке» — одне з перших підприємств, яке увійшло до складу корпорації «Сварог Вест Груп» та спеціалізується на наданні сільськогосподарських і транспортних послуг групі компаній, забезпечуючи весь комплекс необхідних робіт.Радимо почитати