Новини

Інформація про виробництво комбайнів Claas у Херсоні виявилася неправдивою

6 Жовтня 2016 103

Комбайн Claas Tucano в полі
Комбайн Claas Tucano в полі
static.wixstatic.com

Інформація про те, що комбайни Claas Tucano будуть збирати на Херсонському машзаводі, імовірно є «фейковою». Про це в ексклюзивному коментарі для Traktorist.ua повідомив керівник «Бюро технологічних консультацій» Олег Приходько.

За словами експерта, на це вказує кілька факторів. Наприклад, Олега Приходько дивує занизька анонсована ціна таких комбайнів.

«Не думаю. що Claas готовий віддавати комбайни за 2 млн грн. Ця цифра - не реальна. Навіть їх комбайни найменшого класу Tucano чи Medion реально не можуть стільки коштувати. За ці гроші можна купити тільки маленький китайський комбайн», — говорить експерт.

Олег Приходько вважає, що таке виробництво не може бути вигідним в нашій державі, оскільки в нашому законодавстві, на відміну від деяких інших країн, не передбачена компенсація ПДВ чи відшкодування вартості машин, вироблених на території України.

Окрім того, на думку експерта, в Україні дуже важко налагодити повноцінне виробництво комбайнів такого типу.

«Збірка комбайнів в тому вигляді, в якому нам її пропонують деякі іноземні інвестори - це прикручування коліс та установка акумулятора. Тобто, встановлюють лише ті блоки, які не потребують електронного та гідравлічного регулювання. Я навіть не назвав би це збіркою. Якщо говорити про повноцінне виробництво, то сама лінія фарбування сучасних комбайнів може сягати 1,5 км в довжину», — підсумував експерт.

Читати по темі: Комбайни Claas збиратимуть на Херсонському машзаводі

Редакція Traktorist.ua продовжує чекати відповіді генерального директора ХМЗ, оскільки кілька джерел на заводі ані спростувати, ані підтвердити факт виготовлення херсонського комбайну Claas не змогли.

Андрій Губін, Traktorist.ua


Радимо почитати