Новини

Індійський виробник сільгоспшин відзвітував про соціальної відповідальності

22 Березня 2016 9

Індійський виробник сільгоспшин, компанія BKT (Balkrishna Industries Ltd.) відзвітувала про соціальної відповідальності. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Компанія є авторитетною маркою на світовому ринку шин Off Highway, яка з самого початку працює з виробничої моделі бізнесу, орієнтованого на стійкість.

«Місія BKT полягає в тому, щоб інституціювати дану модель, усвідомлюючи, що цього не можна досягти за короткий період, а треба, безумовно, жити з постійним прагненням створити середовище, де цінності дійсно орієнтовані на благополуччя всіх», — стверджує президент і генеральний директор BKT Арвінд Поддар.

Етика і соціальна відповідальність, метою яких є загальне благополуччя, добре представлені фондом BKT Foundation, який енергійно працює, підтримуючи проекти та ініціативи різного типу і характеру.

Виконавчий директор BKT Europe Лучія Сальмазо стверджує, що стійкість в BKT народжується від повного усвідомлення труднощів, пережитих більшою частиною світу, і міцним бажанням брати активну участь у поліпшенні умов життя.

За її словами, стійкість «сертифікована» численними подробицями, оскільки компанія працює з дотриманням норм у відношенні навколишнього середовища, серед яких Європейська Директива «REACH», прийнята хімічною промисловістю з метою захисту здоров'я людини та навколишнього середовища, сертифікації ISO 9001:2000 за її Систему управління якістю та ISO 14001:2004 за реалізацію ефективної Системи управління навколишнім середовищем.

«BKT була премійована також урядом Індії, яке присуджувало нам 3 роки поспіль нагороду National Energy Conservation Award, яка вручається підприємствам, які відзначилися в управлінні природними ресурсами», — повідомляють в компнании.

В Україні продукція BKT продається через офіційного дистриб'ютора, компанії «Старко-Київ».Радимо почитати