Новини

ХТЗ для Ярославського — хобі №1 — Андрій Коваль

12 Жовтня 2018 627

HTZ
У 2019 році завод випустить близько 1 тис. тракторів
Facebook

Генеральний директор Харківського тракторного заводу Андрій Коваль повідомив, що акціонер та інвестор підприємства Олександр Ярославський має особливе ставлення до заводу.

«Він дуже зацікавлений в тому, щоб Україна отримала свій український трактор не гірше, а може в чомусь і краще, якщо брати ціна і якість, імпортної продукції. У нього багато активів, але в даному випадку у нього ХТЗ — це «хобі №1», — наголосив гендиректор ХТЗ.

Про це повідомляється на офіційній сторінці ХТЗ у Facebook.

Наразі Харківський тракторний завод продовжує освоєння коштів, виділених на модернізацію підприємства Ярославським. Інвестиції були спрямовані не тільки на покращення продукції заводу, а й на підвищення загальної ефективності виробничого процесу.

Раніше Traktorist.ua писав, що на модернізацію ХТЗ Ярославський виділив 230 млн грн.

«Зараз за фактом інвестовано близько $ 5 млн. У наступному році — ще близько $ 5 млн. У продукт тільки з початку року було внесено понад 200 поліпшень — економічних. Крім того, ми хочемо, щоб трактор возив більше, працював надійніше, споживав менше палива і так далі. Тобто споживчі властивості продукту і надалі будуть покращувати», — повідомив Андрій Коваль.

Планується, що у 2019 році завод випустить близько 1 тис. тракторів. У 2018 році реалізація сільгоспмашин ХТЗ збільшилась на 40% у порівнянні з минулим роком.

«Зараз завод в стані великого будівництва: ми реконструюємо цехи, купуємо нове обладнання, оптимізуємо структуру виробництва. Це дозволить дати ще більш приємну ціну продукту», — зазначає гендиректор ХТЗ.Радимо почитати