Новини

Господарство з іноземними інвестиціями придбало партію техніки AGCO

3 Березня 2016 11

Fendt
Fendt

Офіційний дистриб'ютор корпорації AGCO в Миколаївській області компанія «Агроспейс» і підприємство «АТФ «Агро-справа» уклали угоду купівлі–продажу тракторів Fendt 936, телескопічних навантажувачів Massey Fergusson 9407, культиваторів Challenger 5730-39. Про це повідомляє менеджер з розвитку бізнесу корпорації AGCO Юрій Войцехович.

«Комфорт, технологічність, якість і хороший сервіс — ось що ми отримуємо разом з технікою AGCO. Ми розширили свої потужності як компанія, працюємо над встановленням іригаційної системи на всіх своїх полях, поповнюємо земельний банк. Нова техніка вже працює на полях і головне, що нею задоволені трактористи, наші працівники» — розповідає Террі Райлі, який працює в Україні вже 5-й рік.

«АТФ «Агро — справа» обробляє 11 тис. га землі, вирощуючи в основному цукрові буряки, переробляючи її на власному заводі. З «Агроспейсом» успішно співпрацює вже 2 роки.

«З підприємством, де ми сьогодні знаходимося, укладені договори на поставку не тільки техніки, але і оригінальних запчастин, на повне сервісне обслуговування тракторів компанії. Террі Райлі розуміє, що «не настільки багатий, щоб купувати дешеві речі». Сьогодні ми домовилися про демо — показ нової техніки на його підприємстві, що говорить про подальшу співпрацю», — ділиться результатами угоди генеральний директор «Агроспейс» Ілля Смаглецкий.Радимо почитати