Новини

Househam Sprayers презентував новий обприскувач Harrier

13 Червня 2018 163

Househam_Sprayers_Harrier
Обприскувач Househam Sprayers Harrier
fwi-wp-assets-live

В  Кембриджширі, Англія, цього тижня триває виставка Cereals — найвідоміший британський сільгоспзахід.

На виставці компанія Househam презентувала свій обприскувач середнього класу Harrier, яким виробник замінив свою стару модель Merlin.

Про це повідомляє fwi.co.uk

Виходу цієї новинки передував запуск нового флагману Predator на виставці Cereals 2017, який сигналізував про кінець епохи Merlin.

Вага незавантаженого агрегату складає 8,5 т, він має єдине шасі з А-подібними осями з незалежною підвіскою спереду та ззаду, які значно покращують ходові характеристики та розподіл ваги.

Обприскувач Harrier оснащений шестициліндровим двигуном MTU потужністю 240 к.с., та, як і Merlin, має на вибір кілька варіантів ширини штанги — від здвоєної 24-метрової до 36 м.

Ємність найменшого бункеру становить 4000 л, він виконаний зі склопластику, а більші ємності на 5000 та 6000 л виконані з нержавіючої сталі.

Делегація українських аграріїв біля стенду Househam Sprayers 

Нова кабіна оснащена в більшості такими ж технологіями, що Merlin, та включає екран TMC і систему автоматичного управління секціями через термінал Field master. Також опціонально доступна функція вирівнювання штанги від Househam або Norac.

Новинка виготовлена на головному заводі Househam у Лінкольнширі та вже доступна під замовлення за ціною від £160 тис.



Радимо почитати