Новини

Househam Sprayers інвестував шестизначну суму в новий цех

7 Серпня 2018 138

Househam_Sprayers
Нові виробничі потужності Househam Sprayers
househamsprayers.co.uk

Компанія Househam Sprayers завершила будівництво нового цеху з виробництва обприскувачів у Woodhall Spa, Лінкольншир, на створення якого було виділено шестизначну суму.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

З новим об’єктом площа заводу збільшиться на 30%, виробничі потужності зростуть на 50%, вдвічі має збільшитись число виробничих платформ для найновіших моделей самохідних обприскувачів Househam Sprayers. Також, створено простір для випробування найбільших обприскувачів.

Такому розширенню передували успішні 12 місяців для Househam Sprayers, за які експорт зріс на 25%.

«Цей цех завершує перший етап наших інвестицій в майбутнє. Ми розробляємо і будуємо всю нашу техніку на місці, тому покращення та збільшення потужностей також дозволить покращити наш сервіс для фермерів — забезпечити більше фермерів вдосконаленими технологіями, необхідними для задоволення сучасних потреб сільського господарства. Ми — британський бізнес і Brexit створить нові можливості для нас, як тут, так і за кордоном. Наш новий завод дозволить задовольнити зростаючий попит — підтримувати фермерів у всьому світі, також підтримуючи місцеву економіку», — зазначає генеральний директор Househam Sprayers Роберт Віллі.

В оновленому цеху також знаходиться майстерня, яка надає обслуговування та поставляє запчастини для широкої глобальної клієнтської бази. Ця зростаюча клієнтська база потребує збільшення числа працівників, тому Househam Sprayers створює робочі місця як для новачків, так і для досвідчених працівників галузі. В новому цеху наразі виробляється найновіший самохідний обприскувач Harrier, представлений минулого літа.

Harrier нового покоління був сконструйований і збудований, базуючись безпосередньо на відгуках операторів. Він оснащений системою Total Machine Control (TMC) V3 та вдосконаленою бортовою системою GPS управління FieldMaster, які забезпечують найефективніше і найточніше внесення у своєму класі.

Після завершення будівництва цеху компанія Househam Sprayers розпочинає другий етап розвитку — будівництво Househam Academy — спеціалізований навчальний простір для клієнтів, працівників і місцевих молодих людей, зацікавлених в цій галузі. Академію планують завершити до кінця цього року.Радимо почитати