Новини

Херсонський машинобудівний завод провів день відкритих дверей

12 Серпня 2016 60

khoda.gov.ua
Комбайн серії «СКІФ» під час прибирання соняшнику
khoda.gov.ua

11 серпня керівництво ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» провело для всіх бажаючих День відкритих дверей на території заводу, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Під час заходу голова правління «Херсонського машинобудівного заводу» Олександр Олійник зазначив, що сьогодні завод дійсно працює, активно освоює європейський ринок сільськогосподарської техніки і не має наміру зупинятися на досягнутому. Також він подякував керівництву обласної державної адміністрації за тісну співпрацю й надання підтримки з боку представників сільськогосподарського сектору Херсонщини, які користуються в роботі технікою саме «Херсонського машинобудівного заводу».

Для учасників заходу провели екскурсію заводом до складального цеху, виставкового та експериментального майданчиків, інструментального, ковально-пресового і заготівельно-зварювального цехів. Гостям представили комбайни, поливну, посівну, обприскувальну й розкидувальну техніку, жниварки для збору різних посівних культур і окремо показали процес виготовлення деталей сільськогосподарської техніки.

Після екскурсії заводом гості заходу вирушили на демонстраційно-технологічні випробування сільськогосподарської техніки в роботі, які проходили на живому полі Південно-Української філії УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого у селі Жовтневе. Там за допомогою спеціального комбайну серії «СКІФ» та іншої спеціальної техніки відбулось прибирання соняшнику з поля, подрібнення рослинних залишків, обробка ґрунту і посів гороху.

«Машинобудівний завод завжди був важливим для області промисловим об’єктом. Зараз підприємство вкрай необхідне Херсонщині як основний виробник сільськогосподарської техніки. Тільки у цьому році вже запущено майже у три рази більше техніки, ніж у минулих роках», — зазначив в. о. заступника голови обласної державної адміністрації Євген Рищук.

По завершенню демонстрації сільськогосподарської техніки учасники заходу оцінили ефективність її роботи в полі й поспілкувалися з сільгоспвиробниками, фермерами, дилерами про майбутні плани та співпрацю.Радимо почитати