Новини

Harvest презентував сівалки для технології mini-till на AgroExpo 2018

1 Жовтня 2018 432

Harvest
Сівалка Titan 600 від Harvest
Traktorist.ua

Вітчизняний виробник сільгосптехніки Harvest презентував 12 одиниць техніки під час AgroExpo 2018, що тривала в Кропивницькому з 26 по 29 вересня.

Про це під час заходу Traktorist.ua повідомив керівник відділу продажів компанії Ігор Білецький.

Під час виставки було показано флагман виробника 28-рядну сівалку Titan 420, що сіє за технологією mini-till, з максимальним тиском на сошник 130 кг. Модель потребує для роботи трактор потужністю 80 к.с., а також працює з робочою швидкістю 9-12 км/год.

Крім того, учасникам заходу пропонувались найпопулярніша у виробника модель сівалок — 6-метрова 40-рядна Titan 600, а також новинка виробництва — 8-рядна пропашна сівалка Space 560, що працює за технологією no till та оснащена висівним апаратом Precision Planting.

«Наразі ми намагаємось орієнтуватись на фермерів, що сіють за нульовою технологією, але більший акцент іде на тих фермерів, що використовують мінімальну або традиційну технологію посіву», — коментує пріоритети у виробництві Ігор Білецький.

На AgroExpo 2018 виробник також показав сівалки традиційної технології шириною 3,6 м, 6,3 м, важкі дискові борони з шириною захвату 3,2 м та 4 м, а також 28-рядну сівалку, що працює за традиційною технологією з шириною захвату 4,2 м та тиском на сошник 80 кг.

Ключові робочі органи Harvest замовляє у іспанського виробника запчастин до сільгосптехніки Bellota — диск сошника, робочі органи борін, культиваторів — всі комплектуючі постачаються повністю клеймованими під Harvest.Радимо почитати