Новини

ХАРП презентував підшипники на виставці у Молдові

25 Жовтня 2018 140

HARP_Moldova
Підшипники від ХАРП
Traktorist.ua

На виставці Moldagrotech 2018, яка відбулася у Кишиневі, Харківський підшипниковий завод (ХАРП) презентував нові серії підшипники та лінійки вузлів.

Про це повідомляє офіційний сайт ХАРП.

ХАРП презентував підшипники HARP AGRO, що оснащені системами ущільнення підвищеної герметичності X-SHIELD,  корпусні підшипники UC, ES (YET), EX (YEL), а також лінійки вузлів на базі даних підшипників і ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT.

В минулому році в рамках розширення на молдовському ринку ХАРП співпрацював з дилерським партнерами Agropiese-TGR GRUP і Biless, а з цього року до них приєднався Carvidon Service.

«Ми продовжуємо розвивати експортні програми. За цей рік підприємство посилило свою присутність на ринку Молдови, розширило дилерську мережу на території країни. Виставка дозволила нам зміцнити партнерство з нашими дилерами та розширити нові бізнес-контакти», — підкреслив директор департаменту продажу Віталій Бугров.

Також він зазначив, що місцеві аграрії зацікавлені у використанні підшипників ХАРП. Адже комплектація ущільнення підвищеної герметичності X-SHIELD забезпечує надійний захист від попадання бруду, пилу та вологи.

«Ми прагнемо бути ближче до наших споживачів і партнерів. Кожен може записатися на екскурсію по нашому підприємству і переконатися в його виробничих потужностях, побачити на власні очі весь процес створення унікальних підшипників. Ми завжди відкриті для спілкування та діалогу», — додав Віталій Бугров.Радимо почитати