Новини

HARP представив нову серію підшипників

19 Жовтня 2016 35

Стенд HARP на AgroExpo 2016
Стенд HARP на AgroExpo 2016
HARP

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) представив свою продукцію на міжнародній виставці «AGROEXPO -2016» в Кропивницькому, повідомляє прес-служба заводу.

Стенд HARP відвідали сотні аграріїв, керівників агрохолдингів, підприємств-виробників сільгосптехніки і компаній, що спеціалізуються на продажу запасних частин до вітчизняної та імпортної сільгосптехніки.

«Найбільший інтерес серед відвідувачів експозиції HARP викликали нові типи продукції — підшипники і підшипникові вузли, оптимізовані для застосування в ґрунтообробній та посівній техніці вітчизняних та провідних світових виробників. Це нове покоління підшипникової продукції світового рівня: лінійка корпусних підшипників і підшипникових вузлів конструктивного виконання UC, лінійка маточинних вузлів HARP AGRO UNIT, лінійка підшипників HARP AGRO, в тому числі новинка заводу — підшипник AA205DD-376905EKL19 для сошника сівалок Great Plains, «Червона Зірка» та інших », - зазначає менеджер ЗЕД Сергій Дехтяр.

За словами головного конструктора Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі Олексія Гриненко, підшипникові вузли виробництва HARP здатні скласти гідну конкуренцію світовим лідерам сільгоспмашинобудування, таким як SKF, FKL і іншим.

«Наприклад, комплексна система захисту підшипникових вузлів HARP AGRO UNIT є однією з найбільш сильних серед аналогів. У всіх підшипникових вузлах HARP AGRO UNIT застосований принцип трьохбар'ерного захисту. Лабірітний відсікач запобігає утворенню високого тиску грунту на ущільнення і забезпечує захист вузла від механічних пошкоджень. Касетне ущільнення світового лідера Freudenberg Sealing Technologies (Simrit) забезпечує надійний захист вузла від механічних забруднень із зовнішнього середовища. Сам підшипник має вбудоване особливе посилене манжетне ущільнення. Такий комплекс ущільнень забезпечує надійний захист від будь-якого типу забруднень», — пояснює Олексій Гринено.

Для того, щоб відвідувачі виставки змогли отримати більш повну інформацію про підшипникову продукцю ХАРП, в рамках виставки фахівці УКТБ ПП і УКБТШ провели конференцію «Спеціальні рішення в підшипниках і вузлах для сільськогосподарського машинобудування», де представили найсучасніші продукти і рішення для сільгосптехніки, що сприяють підвищенню якості і ефективності роботи знарядь, зниження витрат на їх обслуговування і ремонт, збільшення терміну служби.

«Ми впевнено почуваємося в сегменті підшипникової продукції для сільгоспмашинобудування. Вже близько 70 років ХАРП є постачальником для багатьох провідних виробників сільгосптехніки в країнах СНД і не тільки. На сьогодні ХАРП - єдиний виробник в СНД, який розробляє нове покоління підшипників світового рівня », - резюмує директор з маркетингу ІГ УПЕК Наталія Акименко.Радимо почитати