Новини

Grimme представила новий картоплезбиральний комбайн

8 Серпня 2016 37

Картоплезбиральний комбайн Varitron 270 Platinum
Картоплезбиральний комбайн Varitron 270 Platinum
grimme.com

Компанія Grimme запускає нове покоління дворядних самохідних картоплезбиральних комбайнів, першим з яких стане Varitron 270 Platinum, повідомляє agrimachinerynews.com.

Ця модель має новий шестициліндровий двигун Mercedes Benz об’ємом 7,7 л з високим крутним моментом та потужністю 354 к.с. замість 325 к.с. в попередніх моделях.  Двигун працює при 1300 об./хв. під час руху по дорозі та при 1500 об./хв. під час копання.

Завдяки новому двигуну та частоті обертів зменшено витрати палива. В цій версії також використовується новітня технологія контролю вихлопних газів.

Система ErgoDrive забезпечує чудову видимість та всебічний контроль у водійській кабіні. Одразу привертає до себе увагу нова панель керування з ергономічним дизайном, інтегрована у водійське сидіння. Вона була спеціально розроблена під вимоги самохідних картопле- та бурякозбиральних комбайнів.

В підлокітнику можуть бути запрограмовані до 77 різних функцій. Можна також встановити програмне забезпечення через панель керування. Функція  Clean Control дозволяє водієві зберігати всі необхідні налаштування, які потім можна легко відтворити при таких самих чи схожих робочих операціях. В цілому у функції Clean Control доступно 16 місць для зберігання. Завдяки цій функції індивідуальні значення будуть збережені навіть при зміні оператора.

Два сучасних термінали управління, два професійних монітора та до 8 камер забезпечують ідеальний огляд.

Функція Visual Protect автоматично вмикає камеру при появі проблемної ситуації (наприклад, коли є ризик закупорки сепаратора) для того, щоб водій зміг вчасно помітити та запобігти закупорці.

6 стандартних LED фар забезпечують чудову видимість навіть в темну пору доби, та вмикаються автоматично при задньому ході.

Varitron 270 Platinum

Гідравліка машини також зазнала змін. Гідравлічна труба має набагато простішу та зрозумілішу конструкцію для легшої діагностики. Необхідні компоненти та труби встановлені для підвищення ефективності.

Також у комбайні VARITRON новий ролик натягнення за допомогою машинної гідравліки. Раніше була необхідна зовнішня система (наприклад, гідравліка трактора), а тепер для активації натягнення потрібно увімкнути кульовий клапан.

Нові стрічкопротягувальні вальці в гумовій доріжці забезпечують плавний хід без закупорки навіть за складних умов.

Також були оновлені роликові кронштейни для захоплення бадилля, завдяки чому обслуговування при заміні полотна відбувається швидко та майже без використання інструменту.

Комбайн має нову телескопічну задню вісь. Вперше стала доступна машина ширино 3,5 м у поєднанні з вузькими колесами (на вибір) та шириною рядка 75 см. При режимі копання можна розширити вісь на 550 мм для забезпечення кращої стійкості транспортного засобу.

Внутрішній радіус повороту цього комбайна становить всього 5,3 м, завдяки чому він має найвищу маневреність серед інших дворядних самохідних збиральних комбайнів, представлених на ринку.

Varitron 270 Platinum

Модель VARITRON Platinum має нову унікальну систему зворотного ходу. Забірне полотно, так само як перше та друге основні полотна можуть окремо рухатися у зворотному напрямку, що дозволяє звести до мінімуму ризик закупорки при будь-яких умовах копання. У випадку блокування полотна можна легко увімкнути зворотний хід без шкоди для урожаю та необхідності зупиняти машину.

У моделях  VARITRON доступні різні сепаратори. Окрім елеватора для бадилля, компанія Grimme також пропонує ролерний сепаратор та MultiSep, а ще вона - єдиний виробник сепаратора VarioRS, подвійного сепаратора MultiSep, а також комбінації ролерного сепаратора з VarioRS чи MultiSep.

7-тонний бункер Nonstop є унікальним на ринку та очікує отримання патенту. Обертальне полотно бункера забезпечує високу продуктивність роботи і, крім того, він набагато тихіший за інші традиційні системи. У стаціонарному положенні процес розвантаження займає всього 45 секунд. За допомогою гідравліки за 3 кроки бункер можна опустити для меншої висоти під час розвантаження. Максимальна висота розвантаження сягає 4,2 м, а мінімальна – 1,4 м. Користувачі запевняють, що у порівнянні з традиційними бункерними системами, з новим бункером Nonstop продуктивність зростає до 35%.

Також до кільцевого елеватора можна опціонально додати елеватор OptiBags з надміцного поліуретану. Це дозволить розширити площу збирання і в той же час забезпечить краще транспортування урожаю. При необхідності можна замінити лише одну кишеню замість усього полотна.Радимо почитати