Новини

Голландці тестують перший у світі гібридний електротрактор

8 Липня 2016 63

Трактор живиться від батареї потужністю 30 кВт, а також має 6-циліндровий дизельний двигун
Трактор живиться від батареї потужністю 30 кВт, а також має 6-циліндровий дизельний двигун
tradefarmmachinery.com.au

На сьогоднішній день голландська компанія Boessenkool тестує перший у світі гібридний трактор. Модель Multi Tool Trac має повністю електричний силовий агрегат, відстань між колесами можна регулювати в межах від 3,2 м до 2,2 м під час руху, трактор також має п’ять положень для інструментів та додаткових пристроїв.

Він був розроблений таким чином, щоб по дорозі їздити з мінімальною шириною колії, а на полі – з максимальною.

Кожне колесо має окремий електродвигун потужністю 59 кінських сил, що в сумі дає 236 кінських сил.

У той час як в основному трактор використовує електричну технологію та живиться від батареї потужністю 30 кВт, він також має 6-циліндровий дизельний двигун потужністю 210 кінських сил з високошвидкісним генератором, що виступає в якості розширювача діапазону. Він включає систему Контрольованого Руху Техніки на полі (CTF), яка націлена на менше ущільнення ґрунту, що спричиняють більшість великих тракторів.

Трактор також має довгу колісну основу 5,5 м, що дає змогу розмістити більше обладнання між передніми та задніми колесами, а також забезпечує водієві кращу видимість зерна внизу.

Ця модель має й інші особливості, зокрема кабіну можна переміщати по всій довжині корпусу,  є три положення для зчіпного пристрою та вал відбору потужності, а вантажопідйомність сягає 5 т.

Перший прототип Multi Tool Trac був побудований в 2015 році, а другий прототип на даний момент проходить тестування.

Остаточний дизайн буде затверджений в наступні рік чи два, а компанія Boessenkool планує вивести Multi Tool Tracs на ринок до 2019 року.

Джерело: www.tradefarmmachinery.com.auРадимо почитати