Новини

Fella представила новий чотирьохроторний валкоутворювач Juras 12545

3 Жовтня 2016 26

Fella Juras 12545
Fella Juras 12545
topagrar.com

Компанія Fella представила новий чотирьохроторний валкоутворювач Juras 12545, обладнаний системою Isobus, повідомляє topagrar.com.

Fella Juras 12545 має робочу ширину від 10 м до 12,5 м, яка регулюється системою гідроприводу.

Модель буде використовувати стандартний пристрій ЦПУ і монітор, що відображає висоту згрібання для кожного ротора.

Версія Juras 12545 Pro, яку призначено для виконання професійних робіт, буде відрізнятися системою гідроприводу чутливої ​​до навантажень і сумісністю з системою управління Isobus. Ця система дозволяє незалежно управляти роботою кожного з чотирьох роторів, використовуючи Isobus-термінал в кабіні оператора.

Крім гідравлічної системи регулювання робочої висоти, нова модель має функцію незалежного підйому для кожного ротора. Система Isobus дає можливість автоматично переводити ротори з робочого в транспортне положення. Вона забезпечує роботу запобіжних елементів системи гідроприводу і дозволяє використовувати п'ять режимів висоти підйому на поворотній смузі. Робота більшості функцій може регулюватися за допомогою пульта управління, педалі або джойстик.

Два задніх ротора валкоутворювача оснащені шестиколісним шасі. Також на модель Juras 12545 Pro можна  додатково встановити робоче освітлення LED.Радимо почитати