Новини

EcoRobotix дозволяє в 20 разів зменшити витрату гербіцидів

8 Серпня 2018 130

EcoRobotix
Автономний пристрій EcoRobotix
profi.co.uk

Швейцарська компанія ecoRobotix невдовзі представить автономний пристрій на сонячній батареї, який виявляє бур’ян та спалює його струменем гербіциду з двох механічних лап.

Про це повідомляє profi.co.uk

Traktorist.ua вже писав про автономну машину, але тепер стали відомі більш точні характеристики та особливості пристрою.

Виробники анонсують, що з цим пристроєм в 20 разів скорочується використання гербіцидів, порівняно з традиційним обприскуванням. Робоча ширина пристрою становить 2 м і він управляється за допомогою сенсорів та GPS. Бур’ян виявляється за допомогою камери спереду. Пристрій може працювати з культурами максимальною висотою 25 см.

Середня швидкість руху складає 0,4 м/сек, кожна з двох роботизованих лап 130-кілограмового агрегату може здійснювати до 4000 рухів на годину. Робот виявляє та видаляє більше 95% бур’янів як в ряду, так і поза ним з міжряддями від 35 до 70 см. Продуктивність становить близько 3 га/день, а двох 15-літрових баків для хімікатів достатньо для 12 годин роботи.

Сонячні панелі виробляють електроенергію для живлення електричного колісного двигуна, а сам роботизований пристрій управляється віддалено через мобільний пристрій. Використовуючи основні параметри агрегату (ширина 2,2 м, довжина 1,7 м і висота 1,3 м (зі складеною камерою)), компанія розробила раму, яка дозволяє транспортувати цей автономний пристрій за трактором.

Швейцарська компанія ecoRobotix була заснована в 2011 році. В 2013 році вона отримала фінансування і вже в 2014-му розробила прототип ecoRobotix. В наступному році прототип був вдосконалений і в 2016 була представлена перша партія пілотних машин. Якщо все піде за планом, то вже до кінця цього року цей пристрій для боротьби з бур’яном вийде в продаж. 

За попередніми даними, вартість EcoRobotix складе близько €15 тис.Радимо почитати