Новини

DroneDeploy представила сервіс для співпраці власників дронів та замовників

24 Жовтня 2016 57

Drone Mapping Directory обєднала більше 250 надавачів послуг безпілотної зйомки з 48 країн
Drone Mapping Directory обєднала більше 250 надавачів послуг безпілотної зйомки з 48 країн
Traktorist.ua

Хмарна програмна платформа DroneDeploy представила свій новий сервіс Drone Mapping Directory, який допоможе надавачам послуг безпілотної зйомки, власникам дронів, співпрацювати з замовниками, повідомляє precisionag.com.

На момент запуску Drone Mapping Directory обєднала більше 250 надавачів послуг безпілотної зйомки з 48 країн, які обслуговують 10 різних галузей виробництва. DroneDeploy також оголосили про запуск кобрендингової пропозиції, яка дозволить компаніям використовувати під власним брендом їхні портали та карти з DroneDeploy.

Згідно з даними PwC до 2020 року зростаючий глобальний ринок для компаній, які використовують безпілотні літаючі апарати (дрони) буде оцінений в більше ніж $127 млрд. Проте, поширеною проблемою на ринках, які тільки зароджуються, є створення ефективної платформи для взаємодії між замовником та виконавцем. Каталог Drone Mapping Directory був створений у відповідь на численні прохання користувачів DroneDeploy надати їм інформацію щодо провайдерів послуг безпілотної зйомки. Тепер компаніям буде набагато простіше знайти якісного надавача послуг, який допоможе їм виконати поставлені завдання.

Завдяки сервісу Drone Mapping Directory компанії матимуть змогу знаходити та зв’язуватися з постачальниками послуг та пілотами дронів безкоштовно в залежності від їхнього місцезнаходження та сфери діяльності, а також отримувати актуальну інформацію щодо опису послуг, страхового покриття, сертифікації та сфери спеціалізації. Через зростання кількості операторів дронів, підприємствам стало важче визначити якісного та неякісного провайдера послуг безпілотної зйомки. Сервіс Drone Mapping Directory допоможе підприємствам краще оцінити якість надавача послуг, оскільки замовник зможе переглянути його попередні виконані картографічні проекти.

«Компанії, що працюють з дронами, роблять свій вклад в розвиток окремих компаній, а також допомагають розвивати та просувати галузь комерційних дронів в цілому. DroneDeploy це розуміє і їхня нова мережа операторів дозволяє нам залучити нових клієнтів та, використовуючи їхнє програмне забезпечення, розвивати наш бізнес», - говорить засновник та СЕО Back Forty Aerial Solutions Ерік Гаркінс.

Платформу DroneDeploy використовують компанії у понад 130 країнах, включаючи також тисячі провайдерів послуг безпілотної зйомки. Тепер з запуском кобрендингу ці провайдери послуг матимуть можливість зробити свій бренд впізнаваним, розміщуючи свій логотип на картах, які вони надають клієнтам.

«Провайдери послуг безпілотної зйомки – це основа економіки дронів. Вони першими глобально представили компаніям всі переваги швидких та точних даних, отриманих з безпілотних літальних апаратів. Тепер все більше компаній готові приймати та масштабувати дані з безпілотників, і вони потребують допомоги провайдерів послуг. Наш новий сервіс Drone Mapping Directory та пропозиція з кобрендингу дозволить більш ефективно об’єднати ці сторони та кожному отримати користь від співпраці», -  говорить співзасновник та СЕО компанії DroneDeploy Майк Він.Радимо почитати