Новини

Deutz-Fahr представила дюжину нових тракторів

20 Липня 2016 19

Трактор нової серії
Трактор нової серії
deutz-fahr.com

В рамках сільгоспвиставки, що проходила в німецькому Дрездені, компанія Deutz-Fahr представила трактори 6-ї серії, повідомляє agriacta.com.

У серію виходить 12 моделей тракторів  з потужністю 156-226 к.с. Серія дозволяє вибрати модель відповідно до потреб замовника.

Моделі тракторів мають два варіанти колісної бази, три варіанти трансмісії і дві конфігурації кабіни з різним рівнем комфорту. У новій серії трактори оснащені трансмісією нового типу - ручною трансмісіэю з 5 швидкостями і Powershift з 6 передніми і 3 задніми передачами (загальна кількість швидкостей 30 + 15, з ходозменшувачем - 54 + 27).

Діапазон швидкостей тракторів - від 0,2 км/год до 50 км/год. При цьому максимальну швидкість можна розвинути при знижених оборотах двигуна, щоб скоротити витрату палива.

Трансмісії управляються через монітор робочих параметрів, що стало можливим за рахунок нового програмного забезпечення

Трактори комплектуються двигуном Deutz 6.1, який відповідає стандарту Stage 4 (4 класу Final). Трактор має передній і задній навісні майданчики. При цьому на передньому навісному пристрої допустима вага становить 5480 кг, а на задньому - 10000 кг.Радимо почитати