Новини

Deere & Co планує підвищити ціни на техніку — Reuters

24 Травня 2018 93

John_Deere
Стенд John Deere на Agritechnica 2017
Traktorist.ua

У п’ятницю 18 травня акції компанії Deere & Co зросли після того, як виробник підвищив оцінку річного прибутку через більший попит на обладнання, а також поділився планами по збільшенню цін, щоб компенсувати ріст витрат.

Про це повідомляє reuters.com.

Опівдні 18 травня на Нью-Йоркській біржі акції компанії зросли на 6,4% до $156,24.

Прибуток за другий квартал не співпав з прогнозами компанії через більші витрати на матеріали і логістику. Витрати компанії на реалізацію в цьому кварталі виросли до 35%, порівняно з минулим роком, та склали  $1,21 млрд. Порівняно з попередньою оцінкою, у 2018 фіскальному році також очікується зростання витрат на виробництво.

«Витрати на матеріали і логістику в цьому році перевищили наші прогнози, головним чином це зумовлено інфляцією цін на сталь в Америці та «тісним» ринком логістики», — говорить фінансовий директор компанії Радж Калатур.

У зв’язку з цим компанія заявила про скорочення структурних витрат і збільшення цін.

Через тарифи президента США Дональда Трампа на імпорт сталі й алюмінію збільшилися витрати на сировину для американських виробників.

В компанії очікуваний річний прибуток складає  $3,1 млрд, за попередніми прогнозами він становив $2,85 млрд. Очікується, що чистий обсяг продажів і доходів зросте приблизно на 26%, порівняно з попереднім роком.

В компанії очікують, що річний об’єм продажів техніки зросте на 30%.

Скоригований прибуток на кінець кварталу 29 квітня склав $3,14 за акцію, нижче за прогнозовані аналітиками $3,31 за акцію.

Логістичні витрати також зросли через те, що компанія скористалася послугами з перевезень за додаткову плату, щоб вирішити проблеми з постачанням.

Об’єм продажів Deere & Co у першому кварталі був обмежений через затримки в доставках вантажів до дилерів і обмеження постачання, але в п’ятницю компанія заявила, що ситуація з постачанням покращилася.

Компанія зіткнулася з незначним попитом у Північній Америці, її найбільшому ринку, адже за минулі 4 роки доходи американських фермерських господарств скоротилися більше, ніж вдвічі з 2013 року.

Попит для заміни старіючого обладнання продовжує стимулювати продажі сільськогосподарської техніки в регіоні. Але прогноз компанії на зростання обсягів продажу сільськогосподарської техніки на 2018 рік скоротився на 14%, оскільки очікується, що доходи фермерських господарств у цьому році ще більше знизяться.

Ці прогнози можуть змінитися, якщо торгова ситуація між США з Китаєм загостриться, зростуть торгові витрати для фермерів, які й так відчувають обмеження через зростання кредитних ставок та високі ціни на землю.

У відповідь на запропоновані Дональдом Трампом жорсткі заходи щодо придушення імпорту продукції з Китаю, Пекін запропонував ввести мито на фермерську продукцію США, зокрема, сою, пшеницю та кукурудзу.Радимо почитати